پلیس: استان تهران در حوزه امنیت در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد


پلیس: استان تهران در حوزه امنیت در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت:‌ استان تهران در حوزه امنیت در شرایط بسیار خوب و مطلوبی قرار دارد و دو بار در این سه سال رتبه اول کشور را در شورای عالی امنیت کشور کسب کردیم.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایلنا: رئیس پلیس تهران بزرگ گفت:‌ استان تهران در حوزه امنیت در شرایط بسیار خوب و مطلوبی قرار دارد و دو بار در این سه سال رتبه اول کشور را در شورای عالی امنیت کشور کسب کردیم.

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ در مراسم تکریم و معارفه استاندار تهران که با حضور وزیر کشور و جمعی از نمایندگان و مقامات استانی برگزار شد، گفت: شهادت می‌ دهم محسنی بندپی که مسئولیت شورای تامین استان را برعهده داشت با نجابت، متانت و درایت به عنوان رئیس شورای تامین از یک سو و ایجاد وفاق و همدلی بین اعضا عمل کرد.

وی ادامه داد: ما دو بار در این سه سال رتبه اول کشور را در شورای عالی امنیت کشور کسب کردیم.

به گفته رئیس پلیس تهران بزرگ در حوزه امنیت، استان تهران در شرایط بسیار خوب و مطلوبی قرار دارد.

وی ادامه داد: همچنین در ارزیابی های صورت‌گرفته استان تهران از رتبه خوبی برخوردار است ما با انجام اقدامات پیشگیرانه و پیش دستانه و با اقدامات خوب توانستیم این رتبه را کسب کنیم.تهران مقیاس استانی دارد اما ویژگی های آن ملی است و ما براین اساس اقدامات خود را انجام دادیم.

وی ادامه داد: ما در کنار استاندار جدید هستیم تا این شرایط را ادامه داده و به وضعیت بهتری در استان تهران برسیم. نیروی انتظامی به عنوان محور امنیت داخلی اقدامات و تلاش‌های خوبی در استان و کل کشور دارد.
بيشترين بازديد امروز در گروه سیاسی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
(ویدئو) دلیل سیلی خوردن استاندار آذربایجان شرقی مشخص شد