هندبال نوجوانان قهرمانی کشور| سپاهان و سیمان سبزوار قهرمان مسابقات شدند


هندبال نوجوانان قهرمانی کشور| سپاهان و سیمان سبزوار قهرمان مسابقات شدند

تیم های سپاهان و سیمان سبزوار قهرمان مسابقات هندبال نوجوانان کشور شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صبح امروز در مسابقات فینال رقابت های هندبال نوجوانان باشگاه ها و دسته جات آزاد کشور در منطقه شمال و جنوب دو بازی برگزار شد که در مسابقه فینال منطقه جنوب دو تیم اصفهانی ذوب آهن و سپاهان رودرروی هم قرار گرفتند که در پایان فولاد با نتیجه 31 بر 21 همشهری خود را شکست داد و بر سکوی نخست این دوره از مسابقات ایستاد.

در مسابقه رده بندی نیز فرازبام خائیز دهدشت با پیروزی برابر پارس شهرکرد عنوان سومی را از آن خود کرد. فرازبام این مسابقه را با پیروزی 34 بر 22 به پایان رساند.

همچنین در مسابقه فینال منطقه شمال هم تیم سیمان سبزوار عنوان قهرمانی را به دست آورد.

در این مسابقه که صبح امروز برگزار شد دو تیم نمایشگاه اتومبیل سلطانی تربت جام و سیمان سبزوار به مصاف هم رفتند که در پایان سبزوار توانست با پیروزی 31 بر 24 از سد حریفش بگذرد و قهرمان مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه ها و دسته جات آزاد کشور در منطقه شمال شود.

همچنین دو تیم یاقوت مصلی مشهد و شیشه قزوین بازی رده بندی را برگزار کردند و در پایان شیشه قزوین با برد نزدیک 28 بر 27 بر سکوی سوم این دوره از مسابقات ایستاد.

مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه ها و دسته جات آزاد کشور منطقه شمال در مشهد و منطقه جنوب در اصفهان از 15 مهر آغاز شده و امروز با معرفی قهرمان مسابقات به پایان رسید.

انتهای پیام /


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
استاندار فارس: توصیه رئیس‌جمهوری حفاظت و مراقبت از تخت جمشید است