دادوستد 5 میلیارد اوراق بهادار


دادوستد 5 میلیارد اوراق بهادار

در جریان معاملات امروز (چهارشنبه، بیستم و یکم مهر ماه)، شاخص کل بورس تهران با کاهش 21 هزار و 236 واحدی به رقم یک میلیون و 397 هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با 8 هزار و 789 واحد کاهش، رقم 392 هزار و 778 واحد را به ثبت رساند.

برپایه معاملات آخرین روز معاملاتی هفته، بیش از ۵ میلیارد و ۶۶۲ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۴۲ هزار و ۷۵۹ میلیارد ریال دادوستد شد.

شاخص بازار اول کاهش ۱۶ هزار و ۷۶۳ واحدی و شاخص بازار دوم، کاهش ۳۹ هزار و ۲۳ واحدی را تجربه کردند.

همچنین گروه شیمیایی با ۵۷ هزار و ۷۷ معامله به ارزش ۴ هزار و ۵۰ میلیارد ریال، گروه خودرو با ۵۷ هزار و ۳۲۱ معامله به ارزش ۴ هزار و ۲ میلیارد ریال، گروه فراورده های نفتی با ۲۹ هزار و ۸۵۷ معامله به ارزش ۳ هزار و ۸۹۷ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۵۹ هزار و ۵۹۷ معامله به ارزش ۳ هزار و ۷۹۷ میلیارد ریال و گروه مواد دارویی با ۲۵ هزار و ۸۷۶ معامله به ارزش یک هزار و ۸۸۸ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

شرکت سایر اشخاص بورس انرژی با ۱۵۲ واحد، شرکت تامین سرمایه تامین با ۱۰۶ واحد، شرکت آلومینیوم ایران با ۷۹ واحد، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با ۴۷ واحد و شرکت پتروشیمی فناوران با ۳۸ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، شرکت صنایع پتروشمی خلیج فارس با ۲ هزار و ۲۸۴ واحد، شرکت با یک هزار و ۹۴۳ واحد، شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان با یک هزار و ۲۰۹ واحد، شرکت پالایش نفت اصفهان با یک هزار و ۱۳۴ واحد و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با ۷۴۱ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

سنا
کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم واکنش همسر احمدی نژاد به موهای زن نامحرم روی سر شوهرش !