معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده وارد شیراز شد


معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده وارد شیراز شد

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، هیئت دولت را در هفتمین سفر استانی رئیس‌جمهوری به فارس همراهی کرد و شامگاه چهارشنبه برای سفری سه روزه وارد شیراز شد.

انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز، مورد استقبال سیده معصومه دستغیب؛ مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری فارس قرار گرفت.

خزعلی در این سفر به بررسی حوزه مسائل زنان و خانواده و ارایه راهکار برای حل این مشکلات می‌پردازد.

حضور در مراسم بزرگداشت حافظ، زیارت حرم حضرت احمدبن موسی شاه‌چراغ(ع)، دیدار با خانواده شهید دوران، افتتاح انجمن پیشکسوتان صنایع دستی استان، دیدار با بانوان هنرمند رشته‌های مختلف صنایع دستی فارس در محل خانه سعادت و جلسه با بانوان نخبه و اساتید دانشگاه و نماینده تشکل‌های غیردولتی در برنامه‌های سفر وی پیش‌بینی شده است.

بازدید از مجموعه ورزشی حجاب و جلسه با بانوان ورزشکار و مدال‌آور، سفر به شهرستان بیضا، دیدار با بانوی ورزشکار و نخبه استان، حضور در جلسه قرارگاه تحول اجتماعی و گروه توانمندسازی بانوان، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در فارس و بازدید از بیمارستان خیرساز زینبیه از دیگر برنامه‌های سفر سه روزه معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به شیراز است.

انتهای پیام

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
اختصاصی/ می‌توان دز دوم، واکسن متفاوتی دریافت کرد؟