روزانه 3000 نفر در غرب پایتخت واکسینه می شوند


روزانه 3000 نفر در غرب پایتخت واکسینه می شوند

روزانه 3 هزار نفر از شهروندان در مراکز بهداشتی و خدماتی غرب پایتخت واکسینه می‌شوند.

محمدجواد خسروی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای پویش تهران دوباره جان می‌گیرد و رویکرد مدیریت ارشد شهری برای مهار کرونا، تلاش کردیم از همه ظرفیت‌های شهری برای واکسیناسیون شهروندان غرب تهران استفاده کنیم.

وی در ادامه گفت: پایگاه پشتیبانی میدان فتح وابسته به شهرداری تهران، به طور میانگین روزانه ۱۵۰۰ نفر از شهروندان را واکسینه می‌کند.

شهردار منطقه ۹ اضافه کرد: در راستای تسریع در واکسیناسیون عمومی، مجموعه پن‌ها وابسته به وزارت دفاع نیز به طور میانگین با ظرفیت واکسیناسیون روزانه ۱۰۰۰ نفر از شهروندان در حال خدمت رسانی است، درمانگاه شمس متعلق به وزارت بهداشت نیز با ظرفیت واکسینه کردن روزانه ۵۰۰ از شهروندان در محدوده غرب پایتخت فعال است.

وی در ادامه با تشریح اقدامات شهرداری در تسریع واکسیناسیون شهروندان عنوان کرد: هماهنگی لازم جهت استقرار اتوبوس سیار در میدان استاد معین و نیز واکسیناسیون شهروندان در شهرک‌های مسکونی منطقه ۹ با معرفی ۱۰ مجتمع مسکونی به سازمان مدیریت بحران شهر تهران در دست اقدام است.

خسروی در پایان با برشمردن ضرورت تامین سلامت و خدمت به شهروندان خاطر نشان کرد: با هم افزایی همه دستگاه‌ها و نهاد‌های اجرائی و خدمت رسان می‌توان ضمن مهار بیماری کرونا، جانی دوباره به شهر بخشید.

لازم به ذکر است مراکز بهداشتی و خدماتی منطقه ۹ (سوله بحران میدان فتح، مرکز پن‌ها و درمانگاه شمس) در حال حاضر از ساعت ۸ لغایت ۲۰ اقدام به واکسینه کردن شهروندان می‌کنند.

منبع: مهر


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
افشای رابطه عاشقانه تتلو و آنجلینا جولی بدلی