تکمیل مجموعه فرهنگی مهریز به همراهی مسئولان نیاز دارد

منبع خبر / ایرنا / یزد / 6 روز پیش

تکمیل مجموعه فرهنگی مهریز به همراهی مسئولان نیاز دارد

یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل ساخت مجموعه فرهنگی مذهبی این شهرستان به همت و همراهی مسئولان نیاز دارد، پیگیری و اقدام لازم در این مورد باید صورت گیرد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا صباغبان بافقی چهارشنبه شب در نشستی با اعضای ستاد نمازجمعه شهرستان مهریز افزود: وجود یک مکان مناسب و استاندارد فرهنگی و مذهبی در این منطقه ضروری است .

وی با قددانی از تمامی تلاش‌هایی که تاکنون در این مورد صورت گرفته است، ادامه داد: باید برای تکمیل آن همت جدی از سوی مسئولان و همچنین با همراهی مردم به خصوص خیران منطقه نیاز است .

همچنین سید هدایت بنی‌فاطمه رییس ستاد نمازجمعه مهریز با ارایه گزارشی در خصوص فعالیت‌های این نهاد، یکی از مهمترین برنامه‌ها را جلب همکاری همگان برای تکمیل مجموعه فرهنگی مذهبی شهر ذکر کرد.

وی ادامه داد: تاکنون با همت و همراهی برخی خیران برای ساخت این مجموعه اقدام هایی انجام شده است ، امیدواریم مسئولان بیش از گذشته همراهی لازم را در این مورد داشته باشند.

مجموعه فرهنگی مذهبی حضرت ولی‌عصر (عج) ) مهریز در زمینی به مساحت ۱۴ هزار مترمربع در سه طبقه با ۲۴ هزار مترمربع زیربنا ساخته می‌شود و در آن مسجد، سالن اجتماع، کتابخانه ، توقفگاه ، فضای سبز و واحدهای تجاری پیش‌بینی شد.

برای ساخت این مجموعه که از سال۱۳۹۷ آغاز شد ،ردیف بودجه دولتی وجود ندارد و تکمیل آن به همراهی مسئولان و همت خیران نیاز است که می‌توانند هر بخش را به نام خود بسازند .

تاکنون این مجموعه با صرف حدود ۱۰ میلیارد ریال حدود ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل و تجهیز آن حدود ۲۰۰ میلیارد ریال بودجه نیاز است.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم| نجات توله شیر از دهان تمساح توسط مادرش