10 کارگاه تولیدی و خدماتی در دلفان بهره‌برداری شد


10 کارگاه تولیدی و خدماتی در دلفان بهره‌برداری شد

خرم‌آباد - ایرنا - همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، 10 کارگاه تولیدی و خدماتی روز پنجشنبه در شهرستان دلفان بهره‌برداری شد.

به گزارش ایرنا فرمانده سپاه ناحیه دلفان در حاشیه آئین بهره برداری از این طرح ها گفت: این کارگاه ها در زمینه خیاطی، تولیدقارچ، پوشاک، پرورش مرغ بومی، دامداری و فرش بافی راه اندازی شده است.

سرهنگ پاسدار علی دالوند افزود: سپاه ناحیه دلفان بیش از ۴۰میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای این طرح ها با ۵۰ فرصت شغلی پرداخت کرده است.

وی تصریح کرد: بسیج امروز در عرصه های جهادی و محرومیت زدایی در حال خدمت می باشد و هرجا به خدمت رسانی و کمک به محرومان نیاز است این نهاد هموار پیشرو می شود.

وی ادامه داد: امسال همزمان با گرامیداشت هفته بسیج بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی، محرومیت زدایی، عمرانی و ورزشی در دلفان اجرا شد.

سرهنگ دالوند گفت: مهمترین این برنامه ها رزمایش بزرگ اقتدار، اعزام۴۰ گروه جهادی در زمینه های بهداشتی، عمرانی، خدماتی و محرومیت زدایی به مناطق محروم و سخت گذر، رونمایی از ره نامه ایجاد محله اسلامی با محوریت پایگاه های بسیج و ائمه جماعات مساجد، برگزاری یادواره‌ شهدا و مسابقات فرهنگی و ورزشی بود.

اول آذرماه روز بسیج مستضعفان نامگذاری شده است و هر ساله همزمان با این مناسبت برنامه هایی به مدت یک هفته در کشور اجرا می‌شود.روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ببینید | ویدیویی جدید و تلخ از وضعیت سخت فرامرز صدیقی در خیابان‌های تهران