لیگ برتر کشتی| تعیین زمان برگزاری مرحله نهایی رقابت‌های فرنگی/ ابلاغ زمان پایانی نقل‌وانتقالات مسابقات


لیگ برتر کشتی| تعیین زمان برگزاری مرحله نهایی رقابت‌های فرنگی/ ابلاغ زمان پایانی نقل‌وانتقالات مسابقات

سازمان لیگ فدراسیون کشتی دو اطلاعیه درباره رقابت‌های لیگ برتر اعلام داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فدراسیون کشتی؛ با توجه به اینکه در آیین نامه لیگ سال ۱۴۰۰ (بند ۸) حداقل زمان نقل و انتقالات برای تیم ها به منظور جذب کشتی گیران خود برای مرحله نهایی لیگ ۳ روز تعیین شده بود، سازمان لیگ به منظور ارتقاء کیفیت مرحله نهایی لیگ های برتر کشتی آزاد و فرنگی و جذب کشتی گیران خارجی و داخلی مطرح، زمان بیشتری را در اختیار تیم ها قرار داد.

بر این اساس با توجه به اتمام مسابقات مقدماتی در کشتی آزاد (۲۲ آبان ماه) پایان وقت اداری روز شنبه ۶ آذرماه پایان مهلت نقل و انتقالات برای چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی این مسابقات خواهد بود. با توجه به اتمام رقابت های مقدماتی در کشتی فرنگی (۲۸ آبان ماه) و با توجه به زمان برگزاری مرحله ی پایانی این مسابقات پایان وقت اداری روز سه شنبه ۹ آذرماه پایان مهلت نقل و انتقالات برای چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها خواهد بود.
هم‌چنین پیش از این قرار بود مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی روز ۱۱ آذرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شود اما با توجه به اینکه این سالن پیش از این توسط یک ارگان دیگر رزرو شده بود و امکان تغییر آن نبود، سازمان لیگ با گرفتن رضایت نمایندگان چهار تیم راه یافته به مرحله نهایی، زمان برگزاری فینال لیگ را روز ۱۶ آذرماه اعلام کرد.
بدین ترتیب مراسم وزن کشی این مسابقات روز ۱۵ آذرماه (دوشنبه) برگزار و رقابت های مرحله نیمه نهایی صبح روز ۱۶ آذرماه و رقابت های رده بندی و فینال بعد از ظهر همان روز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود. لازم به ذکر است فینال لیگ برتر کشتی آزاد نیز روز ۱۸ آذرماه برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
واکنش امیرعبداللهیان به خبر غنی سازی 90 درصدی ایران