امام جمعه ایلام: تقویت روحیه امید در نیازمندان اجر دنیوی و اخروی دارد


امام جمعه ایلام: تقویت روحیه امید در نیازمندان اجر دنیوی و اخروی دارد

ایلام _ ایرنا _ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: تقویت روحیه امید بین نیازمندان از طریق انجام امور خیر و دستگیری از این عزیزان دارای اجر دنیوی و اخروی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار روز پنجشنبه در دیدار با حمزه زاده مدیرعامل مجمع خیران کشور و حاج حمید شاه حسینی عضو هیات مدیره این مجمع و خیر سازنده شیرخوارگاه بهزیستی ایلام افزود: خدمت به نیازمندان توفیقی است که خداوند به افراد خیر اعطا و باید از این فرصت استفاده بهینه کنند.

وی با ذکر اینکه بسیاری از افراد دارای تمکن مالی مناسب بوده ولی بدرستی آنرا هزینه نمی کنند، ادامه داد: هزینه درست درآمد نعمتی است که خداوند به افراد خیر داده است.

امام جمعه ایلام با تقدیر از افراد خدمات افراد خیر گفت: وقتی فردی خیر به مرحله ای برسد که مال خود را متعلق به خدا بداند، بدون شک بدرستی از آن استفاده و بهره خواهد برد.

کریمی تبار با اشاره به در پیش بودن کنگره سرداران و سه هزار شهید ایلام افزود: خدمت به مردم این استان که در دوران دفاع مقدس با ایثار و از خودگذشتگی مقابل دشمنان ایستادگی کردند، بسیار ارزشمند است.

مدیر کل بهزیستی ایلام نیز در این دیدار با تقدیر از مشارکت حاج حمید شاه حسینی خیر سازنده شیرخوارگاه و خانه کودک و نوجوان این اداره کل گفت: این مرکز مامنی برای کودکانی بوده که پناهگاهشان بهزیستی است.

زهرا همتی با ذکر اینکه امسال ۱۹ کودک در این مرکز پذیرش و ساماندهی شده است، اضافه کرد: تاکنون در مجموع بیش از ۳۰۰ کودک در شیرخوارگاه و خانه کودک و نوجوان بهزیستی ساماندهی شده اند.

به‌ گزارش ایرنا، همچنین در ادامه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و مدیر عامل مجمع خیران کشور و اعضا از شیرخوارگاه بهزیستی ایلام بازدید و با کودکان این مرکز گفتگو کردند.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
عکسی عجیب از پرمو ترین مرد جهان که 98 درصد بدنش از مو پوشیده شده است!!