استاندار مرکزی: نقش شورای گفت و گو در تحقق اقتصاد مقاومتی بی‌بدیل است


استاندار مرکزی: نقش شورای گفت و گو در تحقق اقتصاد مقاومتی بی‌بدیل است

استاندار مرکزی گفت: نقش شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در تحقق منویات اقتصادی مقام معظم رهبری بی‌بدیل است.

فرزاد مخلص الائمه روز پنجشنبه ۴ آذر در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی اظهار کرد: مصوبات شورای گفت و گو ابلاغ و توسط مسئولین ذیربط پیگیری می‌شود، جلسه آتی نیز این مصوبات مرور می‌شود در موارد لزوم استانداری مستقیما به موضوعات ورود خواهد کرد.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی به معنی تقویت بدنه اقتصادی کشور و استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل های مختلف در راستای توسعه همه جانبه کشور است.

استاندار مرکزی اضافه کرد: در شرایط اقتصادی کنونی هیچ راهی جز اقتصاد مقاومتی نمی‌تواند کشور را از بحران نجات داده و مسیر توسعه را هموار کند و در این راستا شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی موظف است نقاط قوت و ضعف استان در حوزه مسائل اقتصادی را فهرست‌بندی کرده و با تمام قوت در جهت رفع موانع تولید حرکت کند.

ناصر بیکی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی نیز در این نشست گفت: در ۶ ماهه دوم سال ۹۹ شورای گفت و گوی استان رتبه دوم را در سطح کشور به خود اختصاص داد و این در حالیست که این رتبه در ۶ ماه نخست همان سال رتبه ۷ بوده است.

وی افزود: با رفع موانع تولید و سرمایه گذاری از سوی بخش دولتی حتما بخش خصوصی می تواند حرکت بهتری در این مسیر داشته باشد. شورای گفت و گو باید جهت تحقق رسالت راهبردی خود دستاوردهای مهمی داشته باشد و امیدواریم روز به روز شاهد اتفاقات مثبت در حوزه اقتصادی استان باشیم. شورای گفت و گو باید خروجی کارگشا داشته باشد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی بیان کرد: شورای گفت و گوی استان تا کنون ۵۷ نشست برگزار کرده و به طور متوسط در هر ماه این نشست برگزار و تمامی مصوبات این نشست تا مرحله اجرا پیگیری می‌شود.

انتهای پیامروی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
شنیده شدن صدای مهیب در بادرودِ نطنز + توضیحات سخنگوی ارتش