سرپرست فرمانداری ملایر معرفی شد


سرپرست فرمانداری ملایر معرفی شد

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار همدان، حسین فارسی را به عنوان سرپرست فرمانداری ملایر معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، مهدی باب‌الحوائجی پنج‌شنبه ۴ آذرماه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار ویژه ملایر، اظهار کرد: تکلیف ما حرکت در راستای حفظ و تثبیت و تقویت و رشد نظام اسلامی است و ما همه بچه‌های نظام اسلامی هستیم و جابه‌جایی ما با سایر حکمرانان خارجی متفاوت است زیرا نگاه ما به حاکمیت، یک نگاه دینی است و تکلیفمان را انجام می‌دهیم.
باب‌الحوائجی تصریح کرد: تکریم و معارفه یک روال طبیعی است. ما همه بچه‌های نظام اسلامی هستیم. فرزندی از فرزندی صندلی را به فرزند دیگری می‌دهد و تکلیف ما حرکت در راستای حفظ و تثبیت و تقویت و رشد نظام اسلامی است.
وی خاطرنشان کرد: پست و درجه برای شهید سلیمانی مهم نبود و حرکت نظام اسلامی و اعتلای پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی مهم است.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار همدان، خاطرنشان کرد: امروز دولتی روی کار آمده که شعار او حرکت، جهش، ظلم ستیزی، عدالت محوری، جرم ستیزی و فسادستیزی است و هرکدام پیوست و عمق دارد و ما کارگزاران باید خیلی وقت بگذاریم.
باب‌الحوائجی بیان کرد: الان، وقت حرکت است و ما گام دومی‌های انقلاب باید با توکل به خداوند تبارک، توسل به اهل بیت، عقلانیت، برنامه ریزی، علم و با استفاده از تجربه گام اولی‌ها به سوی اعتلای نظام و رشد و توسعه کشور و جاری شده منویات رهبر انقلاب حرکت کنیم و تمام مشکلات را بر طرف خواهیم کرد تا مردم ایران اسلامی از انتخابشان شکرگزار خدا باشند.
وی در رابطه با معارفه فرماندار جدید ملایر، توضیح داد: امروز قدرت الله ولدی، فرماندار سابق ملایر که یکی از مدیران با تجربه وزارت کشور است، تکلیف خود را انجام داده و بار تکلیف از نظر شرعی برداشته و روی دوش حسین فارسی گذاشته می‌شود.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار همدان با اشاره به معارفه حسین فارسی به عنوان معاون سرپرست فرمانداری ملایر، مطرح کرد: حسین فارسی اهل جدیت، برنامه، کار، تحقیق و پژوهش است و با توجه به بومی بودن، ظرفیت ها را خوب میشناسد و می‌تواند برنامه ریزی کند.

گفتی است؛این جلسه بدون حضور رسانه‌ها برگزار شد.

انتهای پیامروی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
برهنه بازی ریحانه پارسا در فیلم ترکیه ای / هم آغوشی با بازیگر پیر ! + عکس