عکس لمس بدن زهره فکور توسط مرد غریبه خوش تیپ!


عکس لمس بدن زهره فکور توسط مرد غریبه خوش تیپ!

رکنا: زهره فکور صبور زیر دست مرد غریبه خودش را به تزریق زیبایی سپرد.

هنرپیشه نام آشنای ایرانی می باشد . خیلی وقت است از دنیای بازیگری و هنر دور شده و به فعالیت های تبلیغاتی و مدلینگ می پردازد. از هنرمندانی است که با بالا رفتن فعالیت های اینستایی بسیار خود را گم کرد و حالا زهره فکور صبور را در شغلی دیگر و شکل و شمایلی کاملا متفاوت نسبت به قبلش می بینید.

به گزارش رکنا،عمل های زیبایی در میان خانم های بازیگر ایرانی همانند یک مسابقه شده است. وی تا مدتی پیش عکس هایی از خود در حال پرو لباس منتشر می کرد اما به تازگی با تگ یک مزون لباس از تصاویرش با لباس های مختلف رونمایی کرد.در این پیج کوچک او دیگر بازیگر نیست و استایل های مختلف را بر تن خود به نمایش می گذارد. قطعا با استفاده از یک بازیگر پیج با سرعت بیشتری بالا رفته و فروش می کند.

حال نیز عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد که در کنار مادرش در کافه ای نشسته است. زهره فکور صبور طبق واکنش کاربران فضای مجازی سعی کرده حجابش را کمی رعایت کند و با استایل سنگین تری به دورهمی با مادرش بپیوندد.

اما استایل او و تغییراتی که در چهره اش داده است همه را مبهوت کرده و هیچ کس نمی داند هدف این بازیگر از این رفتار هایش چیست؟!

عمل های زیبایی زهره فکور صبور

زهره خانم هم از این قافله عقب نمانده و صورت خود را به معنای واقعی کوبیده و از نو ساخته است! اما در کنار آن یک حرکت چیپ دیگر هم هست که این گونه بازیگران راه به راه در حال تبلیغ هر پیج داغونی هستند و ظاهرا تنها درآمد از این طریق برایشان اهمیت دارد نه چیز دیگری. زهره فکور صبور روزانه در حال انتشار پست و استوری های مختلف تبلیغاتی است.

منبع: شایانیوز

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟
17 44

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌های هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
جذاب ترین هدیه یک مرد به خانم بازیگر مطلقه ! / این مرد شوهر جدید بهنوش طباطبایی است ؟!