ماجرای حکومتی بودن پرسپولیس ؛ واکنش سیاوش پهلوان به اتهام هواداران استقلال + سند


ماجرای حکومتی بودن پرسپولیس ؛ واکنش سیاوش پهلوان به اتهام هواداران استقلال + سند

سیاوش پهلوان نویسنده و تاریخ نگار پرسپولیس در گفت و گوی اختصاصی با یاسر اشراقی خبرنگار صدا و سیما و سردبیر خبرگزاری پارس فوتبال صحبتهایی جنجالی درباره مباحث مختلف روز فوتبال ایران به ویژه پرسپولیس داشته است . در بخشی از این گفتگو او به اتهام هواداران استقلال مبنی بر حکومتی بودن پرسپولیس پاسخ قاطعی داده است. نوشته ماجرای حکومتی بودن پرسپولیس ؛...

ماجرای حکومتی بودن پرسپولیس ؛ واکنش سیاوش پهلوان به اتهام هواداران استقلال + سند

سیاوش پهلوان ، تاریخ نگار‌ و نویسنده پرسپولیسی : تیمی مانند پرسپولیس که پرهوادار است و در مردم ریشه دارد و اگر دولت رهایش کند بتواند خودش را اداره کند مردمی است
نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران ParsFootball
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۶

سیاوش پهلوان نویسنده و تاریخ نگار پرسپولیس در گفت و گوی اختصاصی با یاسر اشراقی خبرنگار صدا و سیما و سردبیر خبرگزاری پارس فوتبال صحبتهایی جنجالی درباره مباحث مختلف روز فوتبال ایران به ویژه پرسپولیس داشته است .
در بخشی از این گفتگو او به اتهام هواداران استقلال مبنی بر حکومتی بودن پرسپولیس پاسخ قاطعی داده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سیاوش پهلوان نویسنده و تاریخ نگار پرسپولیسی در بخشی از گفت و گوی اختصاصی با یاسر اشراقی خبرنگار صدا و سیما و سردبیر خبرگزاری پارس فوتبال درباره حکومتی بودن یا نبودن دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت :

ببینید این واژه حکومتی واژه غلطی است ، این که باشگاه متولی اش دولت است بله دو تیم متعلق به دولت است . ولی اینکه دولت کمکی به پرسپولیس می کند اینگونه نیست و تیمی که اگه دولت رهایش کند و بتواند رو پای خودش بماند پس پایگاه مردمی دارد.
ریشه تیم‌ پرسپولیس شاهین بوده و این تیم پرطرفدار ترین تیم زمان خودش بوده و هست و میراث تیم شاهین که هوادارانش باشد اکنون به پرسپولیس رسیده است ، پس این تیم قطعا مردمی است و نه حکومتی .

وی ادامه داد :

پرسپولیس تیم مردمی است و اکثر پیشکسوت های این تیم را اگر مشاهده کنید در حوزه های غیر فوتبالی تخصص دارند . پرسپولیس کاملا توانای اداره خودش را دارد و تیمی که توانای اداره خودش را داشته باشد مردمی است و نه حکومتی .

خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

پست را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فوتبال داخلی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

خنده هایی از ته دل/ جدیدترین جوکهای خفن سال