عکس و اسامی بازیگران سریال مزد ترس + داستان و حواشی


عکس و اسامی بازیگران سریال مزد ترس  دراین پست عکس و اسامی بازیگران سریال مزد ترس را مرور می‌کنیم. مجموعه مزد ترس محصول سال 1371 اسـت و بـه کارگردانی حمید تمجیدی ساخته شده اسـت. این سریال برای نخستین بار از شبکه دوم سیما بـه پخش رسید. تعداد زیادی از بازیگران محبوب و قدیمی در مجموعه مزد ترس ایفای نقش داشته اند. از جمله این بازیگران میتوانیم بـه:...

عکس و اسامی بازیگران سریال مزد ترس

دراین پست عکس و اسامی بازیگران سریال مزد ترس را مرور می‌کنیم. مجموعه مزد ترس محصول سال 1371 اسـت و بـه کارگردانی حمید تمجیدی ساخته شده اسـت. این سریال برای نخستین بار از شبکه دوم سیما بـه پخش رسید. تعداد زیادی از بازیگران محبوب و قدیمی در مجموعه مزد ترس ایفای نقش داشته اند. از جمله این بازیگران میتوانیم بـه: زنده یاد حمیده خیرآبادی، ابوالفضل پورعرب و شبنم قلی خانی اشاره کنیم.

درباره سریال مزد ترس

سریال مزد ترس با این‌کـه سال‌ها از زمان تولید آن می گذرد هنوز هم یکی از جذاب ترین سریالهای پلیسی – جنایی اسـت کـه از تماشای آن لذت خواهید برد. باید بگوییم کـه مجموعه مزد ترس نام یک مجموعهٔ تلویزیونی بـه کارگردانی حمید تمجیدی اسـت کـه درسال ۱۳۷۱ تولید و از شبکه ۲ پخش گردید. بعد ها درسال ۱۳۷۴، قسمت دوم این مجموعه تلویزیونی تحت عنوان «بازی با مرگ» نیز ساخته و پخش شد.

تعداد قسمت ها

مجموعه تلویزیونی مزد ترس تولید سال بـه کارگردانی حمید تمجیدی، تولید سال 1371 اسـت و نخستین بار از شبکه 2 پخش شد. این مجموعه در 20 قسمت ساخته شده و البته فصل دوم هم دارد کـه فصل دوم آن با عنوان بازی با مرگ ساخته و پخش شد.

خلاصه داستان سریال مزد ترس

سروان «ناصر محمدی» با همسرش مریم و دخترشان زندگی می کند. او طی مأموریتی، مسئول پیگیری قتل یک نوازنده ارکستر سمفونیک میشود کـه پیکر سوخته‌اش را در محل تخلیه آشغال پیدا کرده‌اند. کارآگاه در طول بررسی‌های خود، بـه محل ارکستر سمفونیک هم سر میزند ودر آنجا با برادر مقتول آشنا می شود.

مقتول و برادرش دوقلوهای همسان هستند کـه از نظر ظاهر هیچ فرقی باهم ندارند و از سویی هردو نوازنده های ماهری هستند. یک شب، کارآگاه محمدی هنگام تماشای یک برنامه تلویزیونی، گفت‌وگو‌ای با یک محکوم بـه اعدام را میبیند و نکاتی نظرش را جلب میکند. او با تهیه‌کننده آن برنامه تلویزیونی تماس می گیرد و سرانجام بـه سرنخ‌های جدیدی میرسد.

زمان پخش از شبکه آی فیلم

شـما میتوانید این سریال را هرروز ساعت 4 بعد از ظهر از شبکه آی فیلم تماشا کنید و تکرار آن نیز در ساعت های 12 شب و 8 صبح روزبعد خواهد بود.

نام بازیگران سریال مزد ترس

عبدالرضا اکبری، اسماعیل محرابی، رضا بنفشه‌خواه، علی دهکردی، حمیده خیرآبادی، محبوبه بیات، رقیه چهره‌آزاد، فریبرز عرب‌نیا، فریبا متخصص، اصغر محبی، اکبر معتمدی، کمال عظیمی و مینا نوروزی بازیگران این سریال هستند.

عکس های بازیگران سریال مزد ترس

ودر این جا هم عکس بازیگران مجموعه مزد ترس را می‌بینیم. باید بگوییم کـه عده ای از بازیگران این سریال از جمله زنده یاد حمیده خیرآبادی دار فانی را وداع گفته اند. کسانی کـه مشتاق هستند تا دوباره این سریال را تماشا کنند، میتوانند از طریق شبکه آی فیلم بـه تماشای مجموعه مزد ترس بنشینند.

عبدالرضا اکبری

اسماعیل محرابی

رضا بنفشه‌ خواه

علی دهکردی

حمیده خیرآبادی

محبوبه بیات

رقیه چهره‌آزاد

فریبرز عرب‌نیا

فریبا متخصص

اصغر محبی

مینا نوروزی

لیست عوامل تولید

نویسنده و کارگردان: حمید تمجیدی

تهیه‌کننده: اصغر توسلی

محصول: گروه فیلم و سریال شبکه ۲

سال تولید: ۱۳۷۱

تعداد قسمت ها: ۲۰ قسمت

مدت زمان: ۹۰۰ دقیقه

تصویربردار: مرتضی پورصمدی

تدوین: حمید تمجیدی

موسیقی: محمد احمدیان

سرپرست گویندگان: سعید مظفری

مشاور کارگردان و برنامه‌ریز: مریم بختیار

دستیار کارگردان: آرش بابائیان

منشی صحنه: محسن حسینی

طراح گریم: رضا رادمنش

اجرای گریم: فلورا سام، علی دهکردی

طراح صحنه: حمید تمجیدی، زهره ایرجی

امور صدا: مهدی آزادی

مدیر برنامه: وحید بایرام‌زاده

تیتراژ: حمید تمجیدی، سهیلا عبادی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
هشدار: ریزگردها منجر به مرگ بر اثر این بیماری خطرناک می شود