رنگ سال 1401 با چه رنگ هایی ست می شود؟


رنگ سال 1401 با چه رنگ هایی ست می شود؟

ست کردن با رنگ سال 1401

ست کردن با رنگ سال 1401

موسسه ی پنتون رنگ سال 2022 را رنگ آبی بنفش انتخاب کرده است. این رنگ خاص و جذاب می باشد و رنگی آرامش بخش و خنک است. حال برای ست کردن لباس و دکوراسیون و … با این رنگ باید رنگ مکمل آن را پیدا کنید تا در کل ترکیب درست و جذابی به وجود آید. در کشور عزیزمان ایران هم رنگ سال همان رنگ سال 2022 انتخاب می شود و همه برای سال 1401 در تلاش هستند که تولیدات خود را بروز و و مطابق رنگ سال کنند. ما در این مطلب برای شما چندین رنگ را که با بنفش ست می شود معرفی کرده ایم.

…………………………………………….. ست کردن با رنگ سال 1401 …………………………………………..

تناسب رنگ ها در لباس پوشیدن و همچنین دکوراسیون نکته مهمی است. اینکه هر رنگ با چه رنگهایی ست میشود برای افرادی که توجه زیادی به استایل و دکوراسیون دارند بسیار مهم است.

معرفی رنگ ها

رنگ های گرم به رنگ هایی گفته می شود که نشانگر گرما هستند مانند رنگ قرمز نارنجی زرد قهوه ای

رنگ های سرد به رنگ هایی گفته می‌شود که نشانگر سرما هستند بمانند رنگ آبی بنفش و سبز

رنگ های خنثی هم جزئ دسته رنگ های پر استفاده ای هستند که می شوذ با سایر رنگ ها آن را ست کرد مانند رنگ مشکی خاکستری سفید کرم و طوسی

رنگ بنفش را به چه رنگی ست کنیم

بنفش را با رنگ‌هایی مانند نارنجی ، صورتی ، بنفش تیره تر ، زیتونی ،طوسی، زرد و سفید ست کنید. شما برای سال 1401 می توانید یک استایل شیک و جذاب با توجه به ترکیب ست رنگ ها داشته باشید. در ادامه با ما باشید تا چند نمونه ست زیبا برای سال جدید به شما معرفی کنیم.

استفاده از رنگ بنفش با تناژ های مختلف برای لباس هم گزینه ی مناسبی است. شما می توانید از یک رنگ با تناژ تیره تر و روشن تر برای ست کردن لباس استفاده کنید.

ست لباس بنفش با مشکی

مشکی جزئ رنگ های خنثی می باشد و شما می توانید با رنگ بنفش آن را ست کنید. استفاده شلوار یا دامن مشکی برای استایل شما گزینه ی مناسبی است.

ست لباس رنگ بنفش با زرد

شما می توانید ست لباس عید خود را از ترکیب رنگ های بنفش و زرد انتخاب کنید. یک مانتو بنفش با شال یا روسری زرد و شلوار مشکی که جزئ دسته مهم استایل شما است و اکسسوری های رنگ زرد و بنفش هم اگر دوست داشتید می توانید استفاده کنید. انتخاب رنگ کیف به دلخواه می توانید هم رنگ بنفش که تیره تر یا روشن تر از رنگ مانتو باشد استفاده کنید یا کیف رنگ زرد را با شال خود ست کنید.

استفاده از رنگ های خنثی برای ست کردن با رنگ سال 1401

استفاده از رنگ زرد و مشکی برای ست کردن با رنگ سال 2022

یک ست زیبا و خاص با رنگ سال 1401 که به شما معرفی خواهید کرد رنگ بنفش با رنگ سبز هر دو در کنار هم بسیار شیک و جذاب به نظر می سند.

اگر دانش کافی استفاده از رنگ های مکمل را داشته باشید جلوه ی بینظیری به استایل شما خواهد داد.

ست کردن لباس بنفش با رنگ نارنجی و کرم

نمونه استایل مردانه رنگ سال 2022 را در تصویر مشاهده می کنید. استفاده از رنگ خنثی با رنگ بنفش گزینه ی مناسبی برای آقایان می باشد.

تا اینجای مطلب راجه به ست کردن لباس صحبت کردیم مکمل بودن رنگ ها با رنگ بنفش و ست کردن با آن در مورد دکوراسیون منزل هم همینطور می باشد. در ادامه چند نمونه دکوراسیون رنگ سال 2022 را برای شما به نمایش می گذاریم.

دکوراسیون منزل رنگ بنفش و خاکستری

دکوراسیون منزل رنگ بنفش و سفید

دکوراسیون اتاق خواب رنگ بنفش و سبز

دکوراسیون پذیرایی رنگ بنفش و زرد

دیزاین ناخن رنگ سال 2022

لباس حنابندان رنگ سال

دکوراسیون پذیرایی مدرن

دکوراسیون آشپزخانه شیک

مدل پرده پذیرایی بروز

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
این تازه عروس و داماد دل ایران را لرزاندند ! + فیلم داستان کافه مری متروپل آبادان