خالق PUBG از گوگل و اپل به دلیل فروش نسخه جعلی بازی آن‌ها شکایت کرد


استودیو کرافتون سازنده بازی محبوب پابجی (PUBG Mobile) در دادخواست جدید خود از اپل و گوگل شکایت کرد، زیرا یک شرکت سنگاپوری نسخه‌های جعلی بازی آن‌ها را ساخته و غول‌های فناوری از توقف فروش آن‌ها خودداری کرده‌اند. شرکت Krafton در شکایت خود...

استودیو کرافتون سازنده بازی محبوب پابجی (PUBG Mobile) در دادخواست جدید خود از اپل و گوگل شکایت کرد، زیرا یک شرکت سنگاپوری نسخه‌های جعلی بازی آن‌ها را ساخته و غول‌های فناوری از توقف فروش آن‌ها خودداری کرده‌اند.
شرکت Krafton در شکایت خود مدعی شد که بازی Garena Free Fire برخی قسمت‌های پابجی از جمله ساختار و آیتم‌ها، تجهیزات و مکان‌های آن را کپی کرده است. به گفته این استودیو، اپل و گوگل صدها میلیون نسخه از بازی را توزیع کرده‌اند و استودیو سنگاپوری Garena از فروش Free Fire در ایالات متحده بیش از 100 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2021 درآمد داشته است. استودیو توسعه‌دهنده PUBG همچنین از اپل می‌خواهد که بازی دیگری از این استودیو با نام Free Fire Max را نیز حذف کند.
ظاهرا کرافتون در ماه دسامبر از گوگل، اپل و گارنا نیز درخواست کرده تا فروش بازی‌های Free Fire را متوقف کنند اما چنین چیزی انجام نشده است. به همین منظور علاوه بر درخواست سود حاصل از فروش بازی‌های Free Fire از دادگاه خواستار توقف فروش آن‌ها نیز شده است.
کرافتون در شکایت خود همچنین گوگل را متهم به میزبانی از ویدیوهای گیم پلی Free Fire کرد و همچنین عقیده دارد یک فیلم چنین در آن بر اساس این بازی ساخته شده است.
پابجی اولین بازی سبک بتل رویال
بازی پابجی در سال 2017 منتشر شد و یکی از اولین و موفق‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال بود که به دنبال آن بازی‌هایی مانند فورتنایت (Fortnite) و Call of Duty: Mobile نیز با همین سبک عرضه شدند. استودیو کرافتون که ادعا می‌کند پابجی تاکنون بیش از 75 میلیون نسخه فروش داشته است، پیش از این نیز در سال 2018 از بازی Fortnite به دلایلی مشابه شکایت کرده بود.
با این وجود گوگل، اپل و Garena هنوز نسبت به شکایت استودیو توسعه‌دهنده محبوب‌ترین بازی بتل رویال واکنشی نشان نداده‌اند و بعید به نظر می‌رسد که نسبت به حذف بازی‌های Free Fire اقدامی صورت بگیرد. با این وجود همچنان باید منتظر انتشار اخبار تکمیلی بیشتری در این رابطه باشیم.

منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
عکس پروفایل دختر |عکس دختر زیبا