مردم تخلف در تعرفه های پزشکی را گزارش کنند


مردم تخلف در تعرفه های پزشکی را گزارش کنند

تبریز-ایرنا- معاون درمان رییس دانشگاه علوم پزشکی مرکز آذربایجان شرقی اعلام کرد: مردم استان هر گونه تخلف در تعرفه های پزشکی را به این مجموعه گزارش کنند تا در سریعترین زمان به موضوع رسیدگی شود.

جواد احمدیان هریس روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، نظارت بر اجرای دقیق تعرفه ها را یکی از رسالت های مهم و اصلی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خواند و افزود: در کنار وظایف اداری این معاونت، مردم بهترین ناظر و کنترل کننده اجرای درست و دقیق تعرفه های پزشکی هستند.

وی اظهار داشت: مردم شریف آذربایجان شرقی در صورت مشاهده دریافت وجه بیشتر از تعرفه های مصوب، شکایت خود را از طریق شماره تلفن ۱۹۰ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت کنند تا واحد نظارت معاونت درمان اقدام کرده و مبالغ اضافی دریافتی عودت داده شود.

احمدیان هریس از مردم درخواست کرد در این خصوص با واحد نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و نیز سازمان نظام پزشکی همکاری کرده و در صورت مشاهده موارد تخلف را اطلاع دهند.

وی درباره نحوه توزیع امکانات در مراکز بهداشتی و درمانی شهرها و روستاهای مختلف آذربایجان شرقی را مناسب خواند و اضافه کرد: توزیع امکانات درمانی و بهداشتی بر اساس جمعیت و پراکندگی آن انجام می شود.

احمدیان هریس ادامه داد: بر همین مبنا پزشکان متخصص هم به صورت آنکال و هم به صورت مقیمی حتی در شهرهای با جمعیت پایین نیز حضور دارند و متخصصین چهار رشته اصلی شامل کودکان، زنان، جراحی و بیهوشی در اکثر شهرهای آذربایجان شرقی حضور فعال دارند و در حال ارائه خدمات درمانی به مردم هستند.

معاون درمان رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه در سال های اخیر با رسیدگی به وضعیت بیمارستان های شهرستان ها تلاش های خوبی جهت افزایش مقیمی پزشکان در مناطق محروم و افزایش خدمات پزشکی در این مراکز انجام شده است، گفت: با برنامه ریزی های دولت سیزدهم جهت پراخت به موقع حق الزحمه پزشکان متخصص و سایر کادر درمان، وضعیت کنونی بهتر خواهد شد.انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم لو رفته از رقص خیره کننده رضا نیکخواه و همسر دلبرش ! / کولاک شد !