نمایشگاه بین الملی مراغه پس از گذشت 11 سال محل دائمی ندارد


نمایشگاه بین الملی مراغه پس از گذشت 11 سال محل دائمی ندارد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: پس از گذشت 11 سال از صدور امتیاز نمایشگاه بین المللی مراغه همچنان این مجموعه زمین و محل دائمی برای برقراری نمایشگاه ندارد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، سیدعلی موسوی در جلسه بررسی مشکلات نمایشگاه بین المللی مراغه اظهار داشت: در صورت عدم خرید زمین یا سالن های مناسب برای نمایشگاه بین المللی مراغه تا پایان امسال، مجوز آن ابطال خواهد شد.

وی تاکید کرد: دستگاه متولی کشوری برای آخرین بار مجوز فعالیت نمایشگاه را تمدید کرده است و اگر محل دائمی برای نمایشگاه خریداری نشود شهرستان متضرر خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه فقط نام نمایشگاه بین المللی مراغه را یدک می کشیم، افزود: افزایش آورده سهام داران، افزایش سهام و یا واگذاری از دیگر مواردی است که انتظار داریم پس از تشکیل هیات مدیره جدید اتفاق افتد.

وی اضافه کرد: قدم اجرایی نخست در سه ماه آینده اجاره مکان موقت مناسب برای برگزاری و فعالیت نمایشگاه می تواند باشد و در طول این مدت با توجه به استعفای مدیرعامل، مجمع عمومی شرکت تشکیل و اقدام به انتخاب اعضای هیات مدیره جدید شود.

فرماندار مراغه این شهرستان را دارای گذشته‌ای درخشان، تمدن دار عنوان کرد و معتقد است: اهالی بازار و سرمایه داران مراغه باعث رونق مجدد شهرستان می شوند و باید ۵۰ درصد خود تولیدکنندگان و بازاریان مراغه از ظرفیت برگزاری نمایشگاه استفاده کنند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری مراغه نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: نمایشگاه بین المللی مراغه در سال ۸۹ با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی، شهرداری و مجمع امور صنفی تاسیس شده است.

حکیمه انتظاری افزود: از ابتدای تاسیس تا اول اسفند ۹۸، ۱۳۰ نمایشگاه در زمینه های خشکبار، محصولات باغی به خصوص سیب، صنایع دستی با محوریت فرش دست بافت و ابریشم، صنایع دستی و تولیدات بانوان کارآفرین و زنان خانه دار، مبل و لوازم خانگی، گل و گیاه و حوزه کشاورزی برگزارشده است.

وی اضافه کرد: از ابتدای شیوع کرونا هم نمایشگاه تعطیل بوده و نخستین نمایشگاه بعد از این تاریخ یک هفته پیش در سالن استیجاری و با عنوان نمایشگاه مبل برگزار شد.

وی تاکید کرد: هدف از تشکیل این جلسه افزایش سهام سهامداران، اقدام به خرید سالن و زمین مناسب برای نمایشگاه و برگزاری چندین نوبت نمایشگاه تا پایان سال برای جلوگیری از لغو امتیاز آن است.شهردار مراغه نیز در این جلسه افزود: در بازدیدی که از نمایشگاه مبلمان در هفته گذشته داشتیم شاهد حضور و استقبال خوبی بودیم و انتظار داریم مکان مناسبی در شان مراغه برای نمایشگاه تدارک دیده شود.

محمد مقتومی گفت: در ماه های اخیر از چندین مکان بازدید کردیم که امیدواریم محل مناسب و دائمی برای نمایشگاه خریداری شود.

وی تاکید کرد: موضوعاتی از جمله ترافیک، محل بزرگ با نظر گرفتن طرح توسعه باید در خرید محل دائمی نمایشگاه در نظر گرفته شود.

مقتومی تاکید کرد: همچنین در افزایش سهم تعداد سهم ها را محدود نکنیم و با باز گذاشتن سهام از سرمایه گذاران برای مشارکت دعوت کنیم.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
عکس زن و شوهری عادل فردوسی پور بالاخره منتشر شد ! + عکس خاص