همکاری دستگاه‌های اجرایی در مقابله با گران‌فروشی ضروری است


همکاری دستگاه‌های اجرایی در مقابله با گران‌فروشی ضروری است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: همکاری دستگاه‌های اجرایی در مقابله با گران‌فروشی ضروری است و هیچگونه کوتاهی در این راستا قابل قبول نخواهد بود.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام والمسلمین سید "احمدرضا شاهرخی" در خطبه‌های نماز جمعه خرم‌آباد به سخنان رییس‌جمهور بر مبارزه با گران‌فروشی اشاره کرد و افزود: ایشان در روزهای اخیر همواره بر موضوع مقابله با گران‌فروشی پافشاری کرده اند لذا هیچ توجیهی در گران‌فروشی مورد قبول نیست و باید نظارت ها تشدید شود.

وی بیان کرد: همکاری سازمان جهاد کشاورزی، اتحادیه های اصناف، بازار و تعزیرات حکومتی و بسیج در برابر مقابله با گران‌فروشی ضروری است چرا که مردم در وضعیتی نیستند که بیش از این کالاها گران شوند.

به گفته وی اگر کسی نمی‌تواند در مسئولیت ها اقدامات لازم را انجام دهد باید کنار رود تا افرادی توانمند مدیریت کنند و با برنامه ریزی بر گران‌فروشی غلبه کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی همچنین به برگزاری دوازدهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین حوزه علمیه با محوریت تبیین اهداف بیانیه گام دوم انقلاب در لرستان اشاره کرد و گفت: حمایت از نظام اسلامی در همه عرصه ها مختلف، حمایت از برنامه‌های دولت سیزدهم با رویکرد عدالت اجتماعی و رسیدگی به معیشت امور مردم، تأکید بر بُعد معنوی مساجد همراه با برنامه‌های فرهنگی و رسالت حوزه علمیه در تحقق و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی از تاکیدات در این اجلاس بود.

نماینده ولی فقیه در لرستان همچنین به وفات حضرت ام البنین اشاره کرد و گفت: ایشان خدمتگزاری به فرزندان حضرت صدیقه طاهره را همواره مدنظر قرار داد و روحیه جهاد و مبارزه و آمادگی در میدان های سخت از خصوصیات اخلاقی ایشان بود و مجموعه از صفات اورا در تاریخ ماندگار کرد.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: مادران شهیدی که در انتظار فرزندان خود هستند مقامی برابر این بانو بزرگوار دارند و اگر این انتظار نبود اکنون نماز جمعه ها به اجتماعات دینی تبدیل نشده بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به ۲۶ دی ماه سالروز فرار شاه خائن در سال ۵۷ گفت: این روز بیاد ماندنی بود و در راستای تبعیت از امام راحل شکل گرفت و با همدلی آرمان های انقلاب اسلامی به سرانجام رسید.

وی همچنین به حمله موشکی رژیم بعث به مدرسه بروجرد اشاره کرد و افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس همواره مکان‌های مختلفی بمباران شد که ۶۸ دانش آموز در یکی از آن حوادث در بروجرد شهید شدند راهشان ادامه خواهد داشت و یادشان فراموش نمی‌شود.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
زیبایی چشمان همسر فرشاد احمدزاده ! / ترلان پروانه کم آورد + عکس ها