امام جمعه موقت زاهدان: عمل به وعده‌ها لازمه ایجاد امید در جامعه است


امام جمعه موقت زاهدان: عمل به وعده‌ها لازمه ایجاد امید در جامعه است

زاهدان- ایرنا- امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه با عمل به وعده‌ها در مردم امید ایجاد کنیم گفت: همه رسانه‌های بیگانه سعی در ناامیدی مردم دارند اما دولت سیزدهم به جای اینکه در اتاق‌های شیشه‌ای باشند در میان مردم هستند و در میانشان تصمیم...

به گزارش ایرنا حجت الاسلام هادی رمضانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زاهدان اظهارداشت: در راه خدا مجاهدت کنید این جهاد در میدان قتال با دشمنان و هم دشمن درونی انسان (هواهای نفسانی و وسواس شیطانی) را شامل می‌شود زیرا اگر اهل مجاهدت باشید مایه رستگاری خواهد بود.
وی با بیان اینکه بهترین وسیله برای اینکه به لقاالله برسیم اهل بیت(ع) هستند و به تعبیر علامه طباطبایی بهترین وسیله مراعات راه خدا است افزود: ملاک دوستی خدا اطاعت از پیامبر اکرم(ص) است.
امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه یکی از اموری که پیامبر اکرم(ص) مکررا و متعدد بیان کرده دوست داشتن اهل بیت و سیده زنان جهان حضرت زهرا(س) است تصریح کرد: اگر اطاعت از اهل‌بیت نداشتید بدانید که در دوستی صادق نیستیدـ.
وی بیان کرد: مناسبت‌های متعددی در این ایام بوده ابتدا سیزدهم جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین مادر حضرت عباس(ع) است این مادر الگویی برای همه زنان و مادران است.
حجت الاسلام رمضانی گفت: یک مادر قهرمان می‌تواند قهرمان پرورش دهد قطعا مادران زمان ما باعث تقویت فرهنگ اهل بیت در سراسر دنیا شده‌اند اینان همچون ام‌البنین‌های عصر ما هستند.
وی تاکید کرد: در جهان از بدو خلقت تا انتها ۲ ولایت بیشتر وجود ندارد یا ولایت الله و یا ولایت طاغوت و لایت دیگری وجود ندارد یک ندا ما را به سوی خدا و ندایی دیگر به سوی طاغوت می‌خواند هیچ فردی از ابنای بشر را نمی‌توان یافت که خارج از این ۲ موارد باشد.

امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه اگر اراده خدا به چیزی تعلق گیرد هیچ قدرتی یارای مقابله با آن را ندارد گفت: کارکرد ولایت راهبری است و رهبری امت می‌کند ولایت الله انسان‌ها را از ظلمت به سوی نور از کثرت به سوی وحدت و از ضلالت به سوی هدایت می‌برد.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
عکس پروفایل دختر |عکس دختر زیبا