5 هزار تبلیغ غیرمجاز سلامت در اینستاگرام


5 هزار تبلیغ غیرمجاز سلامت در اینستاگرام

به گزارش بهداشت نیوز (https://behdasht.news/)، محمد رئیس زاده در نشست هم اندیشی با رؤسای انجمن‌های دندانپزشکی با بیان اینکه بحث نظارت بر تبلیغات جدی بوده و در این حوزه شاهد آنارشیسم هستیم که مردم را گمراه...

به گزارش بهداشت نیوز، محمد رئیس زاده در نشست هم اندیشی با رؤسای انجمن‌های دندانپزشکی با بیان اینکه بحث نظارت بر تبلیغات جدی بوده و در این حوزه شاهد آنارشیسم هستیم که مردم را گمراه می‌کند، افزود: بالغ بر ۵ هزار تبلیغ غیرمجاز سلامت در فضای اینستاگرام وجود دارد که رفع آن ریشه در حل کاستی‌های قانونی دارد زیرا زیرساخت‌های سازمان نظام پزشکی برای ورود به این حوزه کافی نبوده اما دلیل بر ساکت ماندن هم نیست و به انجمن‌ها این تفویض اختیار داده شده است که اگر تعداد انگشت شماری از همکاران اقدام به تبلیغات غیرمجاز می‌کنند؛ انجمن مربوطه می‌تواند تذکرات لازم را به فرد خاطی بدهد و انجمن‌ها نیز در این زمینه باید فعال‌تر و جدی تر عمل نمایند.

وی ادامه داد: کارگروه ویژه برای برخورد با تبلیغات غیرمجاز توسط افراد پزشک و غیرپزشک در سازمان نظام پزشکی تشکیل شده است؛ البته جامعه پزشکی قانون مدار بوده و اگر عده انگشت شماری خطا می‌کنند نباید به کل این جامعه تعمیم داده شود.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران به مبحث تعرفه‌ های پزشکی اشاره کرد و گفت: سازمان نظام پزشکی نظر کارشناسی خود را در خصوص قیمت تمام شده خدمات پزشکی به دولت ارائه داده است ولی متأسفانه مسئولان درک عمیق و درستی نسبت به معضلات جامعه پزشکی نداشته و این تصور وجود دارد که پزشکان دچار مشکل اقتصادی نیستند در حالی که میانگین دریافتی آنها از سال ۹۴ تا کنون نه تنها هیچ تغییری نداشته بلکه کمتر هم شده است.

رئیس زاده با بیان اینکه سازمان نظام پزشکی در تعاملات حوزه سلامت کشور وزنی ندارد، اذعان کرد: باید مؤلفه‌های قدرت خود را شناسایی و تجمیع کنیم و سپس با استفاده از تعاملات بیرونی نسبت به رفع معضلات حوزه پزشکی اقدام نمائیم.

وی اضافه کرد: تک تک اعضای سازمان نظام پزشکی، انجمن‌های علمی، نظام پزشکی‌های شهرستان‌ها و اشراف به مسائل حقوقی از جمله مؤلفه‌های قدرت سازمان نظام پزشکی محسوب می‌شوند و باید با تعاملات بیشتر مؤلفه‌های قدرت خود را تقویت نمائیم.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران با بیان اینکه باید واقعیات جامعه پزشکی را بر اساس آمار و مستندات بیان کنیم، اظهار کرد: هر قدر جامعه پزشکی توانمندتر و به سامان تر باشد، خدمات بهتر و بیشتری را به مردم ارائه می‌دهد و اغلب مشکلات ناشی از قطع تعاملات است.انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه سلامت

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
خرج 200 میلیونی پسرجوان از جیب پدرش برای بازی / پلیس فتا فاش کرد