قوانین دست و پاگیر تولید اصلاح شود


قوانین دست و پاگیر تولید اصلاح شود

امام جمعه موقت گرگان با ضرورت حمایت از تولید داخلی تاکید کرد و گفت: مسئولان در راستای رفع قوانین دست و پاگیر و مانع تولید گام بردارند.

حجت الاسلام محمد قاسم لیوانی ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان با تاکید بر حمایت از تولید داخلی، اظهار کرد: علاوه بر پشتیبانی از تولیدات داخلی باید در راستای رفع موانع تولید اقدام کنیم زیرا برخی از قوانین موجود مانع تولید و دست و پاگیر است که باید اصلاح شود.

وی افزود: امروز برخی از کشورها با کار و تلاش به نقاط خوبی دست پیدا کردند و در حوزه تولید به پیشرفت قابل توجهی رسیدند طوری که کشورهای مستکبر ضمن تحریم این کشورها از ورود کالاهای تولیدی آنها به کشور خود جلوگیری می کنند تا جای تولیدات آنها را نگیرد.

امام جمعه موقت گرگان تصریح کرد: یک جامعه در سایه رفع موانع و تلاش و کوشش در جهت تولید می تواند روی پای خود بایستد و در برابر تحریم مستکبرانه ظالمان خم نشود.

لیوانی در ادامه با اشاره به اهمیت نماز جمعه، افزود: خداوند در سوره جمعه به مومنان توصیه می کنند برای رفتن به نماز جمعه تلاش کنید، گرچه تلاش برای امرار معاش و زندگی مهم است اما در روز جمعه مدت زمانی را به اقامه نماز جمعه اختصاص دهید تا با برپایی این اجتماع عظیم، شکوه مسلمانان به نمایش درآید.

وی اضافه کرد: پیامبر اکرم(ص) می فرمایند اگر کسی از روی سبک شمردن یا انکار نماز جمعه این عمل را ترک کند خداوند او را پریشان خواهد کرد و به کار او برکت نمی دهد و اگر کسی نماز جمعه را به این شکل ترک کند مانند آن است که نماز را برپا نکرده و زکات نپرداخته و حج را انجام نداده و روزه نگرفته است و مانند آن است که کار خیری انجام نداده تا اینکه توبه کند و از این‌ پس در نماز جمعه شرکت کند.

امام جمعه موقت گرگان خاطرنشان کرد: در ۲۴ دی ماه سال ۱۳۵۸ بعد از ارتحال آیت الله طالقانی، امام راحل در حکمی مقام معظم رهبری را به عنوان امام جمعه تهران منصوب کردند که سرآغاز تحول عظیمی در فضای روشنگری و هدایت عبادی و سیاسی کشور شد.

لیوانی تاکید کرد: اجتماع عظیم نماز جمعه موجب می شود تا دشمنان از صفوف منسجم مسلمانان وحشت کنند و از ایجاد خلل و اختلاف در میان آنها بپرهیزند.

امام جمعه موقت گرگان با اشاره به ۲۱ دی ماه سالروز فرار شاه از کشور، گفت: وقتی انقلاب مردم ایران به اوج خود رسید شاه متوجه شد دیگر جایگاهی در کشور ندارد به همین جهت تاج و تخت را رها کرد و از کشور گریخت، در واقع نتیجه ظلم و ستم و عدم رعایت حقوق مردم و بی عدالتی همین است.

وی متذکر شد: در طول تاریخ کسانی که با مردم بدرفتاری کرده و به آنها ظلم کردند عذاب الهی بر آنها نازل شد و یا با اشک و آه از آن مملکت فرار کردند و مجبور به واگذاری حکومت شدند.

لیوانی تاکید کرد: باید به مردم احترام گذاشت و خواسته های مردم را اجابت کرد، اگر قرار باشد حکومت ها با مردم بدرفتاری کنند و حقوق اولیه مردم را رعایت نکنند به سرنوشت افرادی مانند فرعون، نمرود، هیتلر،‌ محمدرضا شاه و غیره دچار خواهند شد.

انتهاب پیامروی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم لو رفته از رقص خیره کننده رضا نیکخواه و همسر دلبرش ! / کولاک شد !