دانشگاه‌ها، مراکز علمی و رسانه‌ها غیرت انقلابی مردم ایران را تبیین کنند


دانشگاه‌ها، مراکز علمی و رسانه‌ها غیرت انقلابی مردم ایران را تبیین کنند

کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه؛ یکی از وظایف مهم دانشگاه‌ها را تبیین غیرت دینی مردم در انقلاب اسلامی دانست و گفت: انقلاب ما یک انقلاب دینی و برخواسته از غیرت اسلامی مردم ایران بود، لذا همه وظیفه دارند...

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت‌الله «مصطفی علما» در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ( ۲۴ دی ماه) کرمانشاه افزود: این غیرت دینی خانواده های ایرانی بود که بچه ها و جوانان خود را برای حفظ اسلام به جبهه های جنگ فرستادند لذا حفظ و نگهداری این غیرت برای دفاع از اسلام بسیار مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

او از دانشگاه ها، جریانات سیاسی و رسانه ها خواست در امر تبیین انقلاب ریشه ها و مقدمات و مبانی انقلاب اسلامی برای دانشجویان و جوانان تلاش و کوشش کنند زیرا اگر در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پیروز شدیم به خاطر همین غیرت دینی بود بنابراین با تبیین درست باید نگهداری شود.

آیت الله علما در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار ویدئو کنفرانسی ایشان با مردم قم در ۱۹ دی ماه گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار به شکست راهبردهای مکرر آمریکا علیه ایران از بدو انقلاب با حمله طبس، جنگ تحمیلی، راه اندازی و حمایت از منافقین و تحریم ها اشاره کرد و گفت: آنان همیشه در مقابل این همه دسیسه، توطئه، فتنه و جنگ که بر ما تحمیل کردند چه نتیجه ای گرفتند؟، جز شکست، زیرا این قدرت اسلام و غیرت دینی مردم ایران است که آنان را شکست می دهد.

خطیب جمعه کرمانشاه در ادامه بیان داشت: به فرموده امام راحل (ره) دشمنان از اسلام سیلی خوردند و این اسلام است که به ما قدرت می دهد که آمریکا با وجود ابرقدرتی که در دنیا دارد نمی تواند به ما نگاه کج کند، لذا همیشه در حفظ اسلام باید تلاش کنیم.

آیت الله علما در ادامه با اشاره وفات حضرت "ام البنین" مادر حضرت ابوالفضل العباس (ع) در ۱۳ جمال الثانی گفت: این روز در تقوم ما روز مادر شهید و همچنین همسران شهدا نام گذاری شده لذا باید تلاش کنیم در این روز به دیدار مادران و همسر شهدا برویم و از آنان عیادت کنیم؛ زیرا آنان برگردن تک تک ماها حق دارند.


انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه کرمانشاه

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
آثار ازدواج در زندگی انسان +اینفوگرافیک