قایق هوایی لازارینی، مفهومی جدید از سفر در دریا و آسمان!


قایق هوایی لازارینی، مفهومی جدید از سفر در دریا و آسمان!

پیرپائولو لازارینی با خلق طراحی‌های بسیار رادیکال و عجیب بیگانه نیست و از جمله این موارد می‌توان به ابر قایق‌های الهام گرفته از قوها، قایق‌های الهام گرفته از خرچنگ‌ها، خودروهای پرنده با طراحی رترو و… اشاره کرد. جدیدترین پروژه لازارینی یک...

پیرپائولو لازارینی با خلق طراحی‌های بسیار رادیکال و عجیب بیگانه نیست و از جمله این موارد می‌توان به ابر قایق‌های الهام گرفته از قوها، قایق‌های الهام گرفته از خرچنگ‌ها، خودروهای پرنده با طراحی رترو و… اشاره کرد. جدیدترین پروژه لازارینی یک قایق هوایی است که برای سفر در دریا یا آسمان طراحی شده است.

این قایق هوایی طراحی سنتی بالون هوایی کوچک را کنار گذاشته و بیشتر شبیه یک قایق یا کلک بزرگ است. کانسپت موردبحث دارای دو کشتی هوایی ۱۵۰ متری است که به عرضه مرکزی ۸۰ متری متصل شده‌اند و این کار را چهار پل کربنی در هر طرف انجام داده‌اند. عرضه مرکزی پهنای ۱۰ متری داشته و جایگاه کابین اصلی با دید ۳۶۰ درجه، فضای استراحت و غذاخوری است. همچنین پنجره‌هایی در گوشه‌های بیرونی کشتی‌های هوایی وجود داشته که هریک دارای اتاق‌های خواب مجلل هستند.

این دو کشتی هوای فیبر کربنی همچنین از سلول‌های لانه‌زنبوری یا کندوها سود می‌برند. کندوها حاوی ۴۰۰ هزار مترمکعب هلیوم فشرده شده هستند که به کل مجموعه اجازه پرواز با سرعت ۱۱۱ کیلومتر در ساعت به مدت بیش از ۴۸ ساعت را می‌دهد. همچنین ۸ روتور الکتریکی در طرفین وجود دارند که باتری‌های بسیار سبک‌وزن و پانل‌های خورشیدی آن‌ها را تغذیه می‌کنند.

پیشرانه‌ها همچنین می‌چرخند تا کشتی هوایی را به سمت زمین هدایت کرده و روی آب فرود بیاورند. این کار با تغییر فشار هلیوم و سیستم لنگر انداختن در آب صورت می‌گیرد. این قایق هوایی در آب هم با سرعت ۹ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند. شایان ذکر است فضایی برای هلی پد سفارشی در بالای عرضه مرکزی تعبیه شده تا بتوان به مکان‌هایی که این قایق هوایی نمی‌تواند برود سفر کرد.

لازارینی با این کانسپت سازمان‌های گردشگری را هدف نگرفته بلکه می‌خواهد مشتریان شخصی را به خود جلب کند. با توجه به قیمت ۵۵۰ میلیون یورویی، این محصول می‌تواند بازار بسیار محدودی داشته باشد مخصوصاً اینکه اکثر میلیاردرها سرمایه خود را صرف توسعه خودروهای الکتریکی می‌کنند.


منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه خودرو

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تتوی جدید و زیبای سحر قریشی روی نقطه منشوری بدنش !