کلوپ: جای صلاح و مانه در لیورپول خالی است


کلوپ: جای صلاح و مانه در لیورپول خالی است

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، معتقد است که غیبت محمد صلاح و سادیو مانه روی این تیم تاثیرگذار بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، صلاح و مانه به همراه نبی کیتا به اردوی تیم‌های ملی خود ملحق شده‌اند تا در جام ملت‌های آفریقا حاضر باشند که تا ششم فوریه ادامه خواهد داشت.

لیورپول در اولین بازی بدون حضور این دو بازیکن موفق شد به پیروزی راحتی برابر تیم لیگ یکی شروزبری برسد اما غیبت این دو نفر در جریان تساوی 0-0 برابر آرسنال که یک کار کمتر هم داشت به خوبی مشخص بود.

کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر برنتفورد که روز یکشنبه در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و دوم لیگ برتر برگزار می‌شود درباره غیبت صلاح و مانه گفت:« تنها راهی که می‌توانیم مانع از مطرح شدن چنین سوالاتی شویم این است که گل بزنیم. این شرایط مشخص است: آنها اینجا نیستند و بازیکنانی در سطح جهانی هستند. آیا جای آنها خالی است؟ بله، اما مسئله این نیست که چه کسی در تیم حضور ندارد، بلکه مسئله این است که چطور می‌توانیم بهتر عمل کنیم.»

این مربی آلمانی درباره بازی شب گذشته برابر آرسنال اظهار داشت:« ما واقعا خوب شروع کردیم و توانستیم مشکلاتی برای آرسنال ایجاد کنیم. ما فضاهای درستی را پرس کردیم وو توانستیم موقعیت‌های خوبی خلق کنیم اما باید از سد دفاعی بسیار عمقی عبور می‌کردیم و این دشوارترین کار است. ما نتوانستیم این کار را در شب گذشته انجام دهیم. ما به اندازه کافی خوب نبودیم اما می‌توانیم بهتر باشیم و این کاری است که انجام خواهیم داد.»

مربی لیورپول بار دیگر به غیبت صلاح و مانه اشاره کرده و اظهار داشت:« مطمئنا هیچ حرف بدی نمی‌توان درباره سادیو و محمد زد. آنها بازیکنانی خارق العاده هستند. نبی نیز یکی از بهترین هافبک‌هایی است که تا به حال دیده‌ام. اما حالا اینجا نیستند. شب گذشته ما با فقدان سرعت روبرو نبودیم، این مشکل ما نبود. آنها بسیار عمقی دفاع می‌کردند. ما باید از کجا نفوذ می‌کردیم؟ از آن طرف خط طولی و به سمت سکوها؟ فضایی وجود نداشت. بله محمد، سادیو و نبی سریع هستند اما اینجا نیستند.»


منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
سلفی خانم بازیگر با مادر پلنگ تر از خودش!