آموزش حل مشکل وصل نشدن به سرور کانتر استرایک


آموزش حل مشکل وصل نشدن به سرور کانتر استرایک

بازی کانتر استرایک یکی از بهترین آثار شوتر اول شخص است. این بازی به صورت روزانه میزبان هزاران گیمر است. اما برخی بازیکنان با مشکل وصل نشدن به سرور Counter Strike Global Offensive مواجه شده‌اند. آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟ حل مشکل...

حل مشکل وصل نشدن به سرور کانتر استرایک

بدون شک بازی کانتر استرایک یکی از آثار تأثیرگذار صنعت بازی‌های ویدیویی است. این بازی استانداردهای جدیدی در سبک شوتر اول شخص تعریف کرده است. به طوری که شاهد تأثیر این بازی در آثارهای دیگر این سبک بوده‌ایم.

بازی Counter Strike Global Offensive آخرین نسخه از این سری است. برخی از کاربران با مشکل وصل نشدن به سرور کانتر استرایک مواجه شده‌اند. آنها نمی‌توانند به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کنند. خوشبختانه برای این مشکل راه حلی وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

خطای وصل نشدن به سرور CSGO

خطای [GAME]\pak01_001.vpk

مشکل وصل نشدن کانتر به سرور مربوط به فایل vpk. بازی است. خطای [GAME]\pak01_001.vpk باعث می‌شود بازی با فایل‌های سرور همخوانی نداشته باشد. معمولا این مشکل به خاطر نصب بازی Counter Strike Global Offensive از طریق فایل‌های سوم شخص است.

در واقع گیمرها این بازی را با برنامه‌ای به غیر از لانچر استیم نصب می‌کنند. بنابراین، زمانی که بازیکن وارد سرور می‌شود، دچار خطا در وصل شدن به سرور می‌شود. برای اینکه با این خطا روبرو نشوید، بازی CS:GO را از طریق لانچر استیم دانلود و نصب کنید.

مشکل وصل نشدن کانتر به سرور

گفتنی است، شما می‌توانید با نصب این لانچر، بازی کانتر استرایک را در استیم تأیید کنید. با این روش، فایل‌های اضافی مربوط به برنامه نصب سوم شخص پاک می‌شوند. برای انجام این کار مراحل پایین را طی کنید:

لانچر استیم را باز کنید و به بخش Library بروید در Library روی بازی CS:GO‌ کلیک راست کنید. گزینه Manage را انتخاب کنید و به قسمتBrowse Local Files بروید مسیرهای پایین را طی کنید و تمام محتویات داخل فولدرهای Materials و Models را پاک کنید:

\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\materials

\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\models

در بخش Library روی نام بازی CS:GO کلیک کنید در منوی سمت چپ گزینه Local Files را انتخاب کنید روی گزینه Verify integrity of game files کلیک کنید تا بازی در لانچر استیم تأیید شود
تأیید فایل بازی در لانچر استیم

پس از انجام روش ذکر شده مشکل وصل نشدن به سرور کانتر استرایک حل خواهد شد. برای اطمینان از درست اجرا شدن بازی، سیستم کامپیوتر خود را یک دور ریستارت کنید.

اگر با انجام روش بالا، مشکل وصل نشدن به سرور CSGO‌ حل نشد، بازی را یک دور کامل از سیستم خود پاک کنید. سپس بازی را از طریق لانچر استیم دانلود و نصب کنید. با این کار تمامی خطاهای احتمالی برطرف خواهد شد.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
10 کارت پستال دیجیتال یونیک و شاد روز زن و روز مادر