16 کانون مساجد خراسان جنوبی به مرحله کشوری رویداد ملی فهما راه یافتند


16 کانون مساجد خراسان جنوبی به مرحله کشوری رویداد ملی فهما راه یافتند

حجت الاسلام سبزه کار از راهیابی 16 کانون فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی به مرحله کشوری سومین رویداد ملی فهما خبر داد.

حجت الاسلام «ابراهیم سبزه کار» به خبرنگار شبستان در بیرجند اظهار داشت: در سومین رویداد ملی فهما برنامه های اجرای شده در سه شبستان «فرهنگ، هنر و نوآوری» و 12 رواق زیرمجموعه با عناوین «ترنج، دانش، رسانه، سرود، فن آوری، فیلم، نمایش، قلم، کارآفرینی، کتاب، نور و همدلی» به ثبت رسید.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری خراسان جنوبی افزود: برخی از کانون ها در چند رواق از رواق های 12 گانه رویداد فهما حائز شرایط انتخاب برای راهیابی از مرحله استانی به مرحله کشوری شده اند که در این زمینه تلاش شده است تا در هر رواق که امتیازهای بیشتری کسب کرده اند، معرفی شوند.

وی گفت: ۷۹ باب کانون فرهنگی هنری خراسان جنوبی به مرحله داوری یافتند که از این تعداد ۱۶ کانون بعد از داوری استان به ستاد فهمای کشور معرفی و به مرحله نهایی راه یافتند.

حجت الاسلام سبزه کار با اشاره به اینکه ارزیابی میدانی مستندات و گزارشات ارسالی از کانون در انتخاب برگزیدگان مرحله استانی موثر است، خاطرنشان کرد: کانون‌ها باید تمام تلاش و سعی خود را در ارایه گزارشات مفید و موثر به استان انجام دهند.

گفتنی است؛ سومین رویداد ملی فهما با شعار «به توان مردم» در حالی آغاز شد که هم اکنون بالغ بر ۲۶ هزار کانون فرهنگی هنری در دل مساجد سراسر کشور فعالیت کرده و در حال خدمات‌رسانی به اعضای خود هستند. این رویداد که از مرداد سال جاری آغاز شده و تا پایان آذر ادامه یافت، رقابتی سالم میان بچه‌های مسجد در بستر فضای مجازی جهت امتیازدهی به فعالیت‌ها با توجه به طرح‌ها و برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

این رقابت ملی که همه فعالیت‌های فرهنگی و هنری مساجد را شامل می‌شود با هدف ارزیابی و احصا ظرفیت‌های موجود در حوزه مسجد و با رویکرد تقویت شاخص‌های مسجد محور در محلات برگزار می‌شود و فرصتی مناسب برای شناسایی استعدادها و ظرفیت‌های کانون‌های مساجد و کادرسازی نیروی متعهد و متخصص برای آینده کشور است که با پویایی دائمی کانون‌ها، راه را برای رسیدن به مسجد طراز اسلامی هموار می‌کند.

رویداد نخست فهما از سال ۱۳۹۸ به صورت رسمی آغاز شد و در این رویداد استان قم به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران انتخاب شد، دومین رویداد ملی فهما با شعار«ایران قوی» برگرفته از سخنان مقام معظم رهبری برگزار شد و سومین رویداد نیز در ۱۲ رواق و متشتمل بر ۴۰ بخش برگزار می‌شود و اعضا می‌توانند با ورود به سامانه بچه‌های مسجد برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را ثبت کنند.

پایان پیام/70

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه فرهنگی و هنری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فوری و رسمی ؛ سردار آزمون همه را غافلگیر کرد + سند