ترویج قرآن و آموزه های این کتاب آسمانی سرلوحه کارهای وزارت فرهنگ قرار دارد


ترویج قرآن و آموزه های این کتاب آسمانی سرلوحه کارهای وزارت فرهنگ قرار دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت و جایگاه قرآن در جامعه قرآنی ایران، تاکید کرد: انقلاب با شعار حاکمیت این کتاب آسمانی به پیروزی رسیده ، و ترویج قرآن و گسترش آموزه های معارفی و دینی قرآن سرلوحه کارهای وزارت...

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد مهدی اسماعیلی دوشنبه شب در دیدار با سرپرست ، مدیران و جمعی از علاقه مندان قرآنی در محل این وزارتخانه ، گفت: عمده تاکید ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر توجه و توسل به قرآن و سواد آموزی قرآنی است تاهمگان با ترویج، گسترش معارف و آموزه های این کتاب آسمانی بتوانیم جامعه ای سراسر قرآنی را شکل دهیم.

اسماعیلی با تاکید براینکه وظیفه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش و کمک به عمومی شدن آموزش قرآن، تبیین مفاهیم، حفظ و... است، اظهار داشت: بی تردید ترویج و گسترش قرآن و معارف و آموزه های این کتاب آسمانی ما را به سمت تمدن نوین اسلامی هدیات می کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تهدیدها و تهاجم فرهنگی دشمنان که امروز نوجوانان و جوانان ما را نشانه رفته است، تاکید کرد : در این برهه حساس زمانی راهی جز توسل به قرآن و گسترش معارف و آموزه های قرآنی نداریم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با ذکر این نکته که از ابتدای قبول مسئولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ادامه کار معاونت قرآن و عترت مباحثی مطرح بود که فعالیت های دینی و قرآنی وزارتخانه در قالب یک مجموعه جمع آوری شود، اظهارداشت: همواره تاکید من براین بوده که باید فعالیت های قرآنی قوی و استوار از سوی معاونت قرآن و عترت بدون هیچ تقلیلی شکل گرفته و ادامه یابد.

اسماعیلی ادامه داد: نگاه ما در بازسازی های ساختار داخلی این است هرانتخابی باید با دقت لازم صورت پذیرد و برای ایجاد تحول جدی و بنیادین از نیروهای شاخص و انقلابی استفاده نمائیم.

عضو کابینه دولت سیزدهم با اشاره به اینکه برای فعالیت های قرآنی سال 1401 پیش بینی های لازم مد نظر قرار گرفته و لحاظ شده است، گفت: بنا داریم فعالیت های معاونت قرآن و عترت به بهترین و قوی ترین حالت ممکن با رفع مشکلات موجود به ویژه در بخش سخت افزاری ادامه یابد.

اسماعیلی در عین حال تاکید کرد: ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هرآنچه مربوط به پشتیبانی باشد به عنوان خادم قرآن انجام خواهیم داد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خاتمه ابراز امیدواری کرد تا با حضور نیروهای جهادی و انقلابی شاهد رشد و تعالی و همچنین تحولات و رخدادهای خوب و خوشایند در حوزه معاونت قرآن و عترت باشیم .

در ادامه این دیدار شماری از علاقه مندان قرآنی به بیان نقطه نظرات و ارائه پیشنهادات خود پرداختند.

پایان پیام/49

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
عکس پروفایل برای روز مادر با نوشته های زیبا و عاشقانه