مادر خفن و جوان بازیگر معروف پلاک 13 در پارک با هودی بدون شال !


مادر خفن و جوان بازیگر معروف پلاک 13 در پارک با هودی بدون شال !

تیپ خفن مادر بازیگر پلاک 13 در پارک سوژه عکاسان شده و نظر کاربران را به خود جلب کرده است .

عسل قرائی این روزها بسیار مورد توجه کارگردانها قرار گرفته‌ و در سریال بانوی سردار نقش آفرینی کرده است. او یکم دی ماه سال 87 در تهران متولد شد.

عسل در یک خانواده کم جمعیت زندگی می‌کند و بجز خودش یک برادر دارد که سه سال از عسل کوچکتر است. او بازیگری را از 6 سالگی شروع کرد و در آثاری همچون «سرکوب»، «ماموریت غیرممکن»، «بانوی سردار»، «لالا کن»، «ناهید»، «دزد و پری» به عنوان «بازیگر» حضور داشته است.

هرچند زمانی که عسل قرایی بازیگری را شروع کرد هنوز به مدرسه نمی‌رفت اما حضور سر صحنه‌های فیلم‌های سینمایی مانع تحصیل او نشد. زمانی که عسل در یک فیلم برای بازیگری انتخاب می‌شود معلمی نیز کنار اوست تا از درس‌هایش عقب نماند و بتواند درسش را هم بخواهند. جالب است بدانید که عسل قرایی یکی از پرکارترین بازیگران در سالهای اخیر بوده‌ است. او در چهار سال فعالیت کاریش 6 کار داشته و این روزها با سریال بانوی سردار به تلویزیون می‌آید. نقشی که عسل قرایی در این سریال بازی می‌کند یکی از موثرترین نقش‌هاست و به گفته مادرش او سختی زیادی را برای ایفای این نقش متحمل شده‌ است.

عسل اولی نبار برای فیلم دزد و پری به کارگردان این فیلم معرفی شد. هرچند او 6 ساله بود اما زمانی که مقابل دوربین قرار گرفت اعتماد به نفس و دیالوگ گویی مسلط او هنرپیشه‌های دیگر را متحیر کرد.

عسل قرایی می‌گوید عاشق سینماست و علاقه زیادش به سینما باعث شد تا خانواده‌اش راه رسیدن به سینما را برایش هموار کنند. او می‌گوید یکی از آرزوهایش این است که سالن‌های سینمای مخصوص کودکان وجود داشته باشد و فیلم‌های مربوط به کودک در این سینماها نمایش داده شود. او در مصاحبه‌ای درباره فیلم‌هایی که بازی کرده صحبت کرده و گفته‌است: فیلم سینمایی سرکوب به کارگردانی رضا گوران آخرین کاری است که بازی کردم و آماده اکران است.

او درباره فیلم ماموریت غیرممکن گفته است: از بازی در فیلم «لالاکن» با آقای یعقوب غفاری آشنا شدم. بعد از بازی در سریال «بانوی سردار» به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی، آقای غفاری پیشنهاد بازی در فیلمشان را دادند و من هم رفتم.

در فیلم ماموریت غیر ممکن نقش دختر پژمان بازغی را بازی کردم که یک دختر شیطان و بازیگوش بود. واقعاً نقشم را دوست داشتم. کارگردانی غفاری هم خیلی خوب بود و به من کمک کرد.

وی درباره فیلم لالاکن هم گفته:ماجرای این فیلم درباره پسری است که پدر و مادرش با هم اختلاف دارند و به خاطر همین اختلاف و دعوا می‌خواهند از هم جدا شوند، من نقش یک عروسک خیالی را بازی می‌کنم که در خیالات آن پسر به کمکش می‌‌آیم.

او می گوید موفقیتش در عرصه بازیگری باعث شده‌است که دوستانش هم به بازی در فیلم علاقه مند شوند و می‌خواهند که او واسطه این کار شود می‌گوید: حتی بعضی از دوستانم به من می‌گویند ما را معرفی کن که بازی کنم. باید بگویم بازی در این فیلم روی درس‌هایم تأثیر نگذاشته و همچنان درسخوان هستم.

من به بازیگری علاقه دارم و حتما این کار را دنبال می‌کنم. بعد از فیلم سرکوب پیشنهاد بازی در فیلم کوتاه و یک سریالی بود که به‌خاطر تردد بین شمال و تهران نتوانستم در آن سریال حضور پیدا کنم.

عسل قرایی می‌گوید: بعد از اینکه وارد حرفه بازیگری شدم چاره‌ای ندارم بجز اینکه برنامه ریزی شده زندگی کنم. بیشتر وقتم را برای جبران درس‌های عقب افتاده می‌گذارم. البته با دوستانم هم برای بازی بیرون می‌رویم و خیلی بازی کردن را دوست دارم.

درآمد عسل قرایی از فیلم‌هایش در یک حساب مخصوص که از سوی والدینش درنظر گرفته شده برای او نگهداری می‌شود. او یکی از کودکان ایرانی است که در سن 10 سالگی خودش درامد دارد وپول قابل توجهی هم جمع آوری کرده‌ است.

به گفته نزدیکانش عسل قرایی بیشتر وقتش را زمانی که سرکاری نیست صرف جبران درس‌های عقب مانده و کلاس‌های بازیگری می‌کند و همچنان در این کلاس‌ها ثبت نام می‌کند و با اساتید بزرگی دوره گذارنده‌ است. او علاوه بر کلاس بازیگری در کلاس‌های فن بیان نیز شرکت می‌کند.


حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌های هنری

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

عکس/ واکنش غم انگیز و تلخ عمو پورنگ به فوت آرش میراحمدی