تست: از فرم ناخن خودتان را بشناسید ؟


دانشمندان به تازگی دریافته‌ اند فرم ناخن هر شخص، می تواند تا حدودی اسرار شخصیت او را بیان کند، پس با این تست شخصیت شناسی با ما همراه باشید

تست روانشناسی، روش‌هایی استاندارد برای گردآوری داده‌ها و اطلاعات درباره‌ی افراد هستند تست روانشناسی بیش‌تر به شیوه‌ی پرسش‌نامه‌ی نوشتاری در دسترس روانشناسان قرار می‌گیرند تست روانشناسی برای افراد عادی و کسانی که دانش‌آموخته‌ی روانشناسی نیستند اجازه‌ی دسترسی و خرید این آزمون‌ها را ندارند تست روانشناسی را به شیوه‌ی گفتاری و شفاهی یا کامپیوتری نیز می‌توان انجام داد تست روانشناسی نباید تاثیر زیادی در دوره درمان داشته باشد .

دانشمندان به تازگی دریافته‌ اند فرم ناخن هر شخص، می تواند تا حدودی اسرار شخصیت او را بیان کند، پس با این تست شخصیت شناسی با ما همراه باشید

فرم ناخن شما به چه صورتی است؟

1. پهن، کشیده و مستطیلی شکل:

شما فردی خونسرد، واقع گرا و متعادل با ذهنی باز هستید که دیگران می‌توانند به شما اعتماد کنند و حس مسئولیت پذیری شما بسیار قوی است و حرف و عمل تان باهم یکی است همچنین باید گفت که ذاتاً انسان های مدیر و مدبری محسوب می شوید.

2. مربعی بسیار کوچک:

شما انسان باهوش و زرنگی هستید و در برابر افکار دیگران انعطاف‌پذیری مطلوبی از خود نشان می دهید ذهن شما بسیار پرمایه و مبتکر است و توانایی خلق چیزهای جدید را دارید البته به سرعت عصبانی و برافروخته می شوید اما خشمتان هم به سرعت فروکش می‌کند؛ تا حدی طمعکار، حسود و ستیزه جو هستید.

3. بلند و باریک:

فردی خودخواه، حسابگر و فرصت طلب هستید به طوری که از کوچکترین فرصت ها بهترین استفاده ها را میبرید. معمولاً خواستار زندگی پر تجمل و لوکسی هستید و دوست دارید توجهات را به خود جلب کنید و در مرکز توجهات قرار بگیرید؛ شما اغلب خیلی زود رنجیده خاطر می شوید.

4. کوتاه:

اگر بخواهیم به طور دقیق از شخصیت شما صحبت کنیم باید بگوییم فردی زودرنج و عجول هستید که به سرعت عصبانی میشوید؛ با این همه بسیار تیزهوش و زیرک هستید. از اطرافیانتان بسیار توقع دارید. شما همیشه تشنه ی این هستید که روش خاص خود را در کار و زندگی داشته باشید و به شدت ایده‌آل گرا محسوب می شوید.

5. بادامی:

به طور خلاصه شما فردی بسیار حساس و شکننده و زود رنج هستید و روحیه احساساتی دارید؛ از اینکه برای دیگران مفید باشید، حس خوبی پیدا میکنید. پر احساس، مهربان، خوش برخورد و اجتماعی هستید.

6. مثلثی:

دارای یک روحیه هنرمند هستید به علاوه دوست‌داشتنی و حساس هستید. همچنین خیلی زود نظر و روحیه تان تغییر می‌کند و مستعد ابتلا به اختلالات عصبی هستید. شما همیشه به دنبال شهرت و شناخته شدن هستید و شکست در این امر شما را عصبانی میکند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه روانشناسی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ببینید اعتماد به نفس ستودنی ترانه علیدوستی در مقابل خبرنگار کن