تیپ فشن سحر قریشی با دامن کوتاه خارج از ایران !


سحر قریشی بازیگر زیبارو و پرحاشیه سینمای ایران با اندام لاکچری و دامن کوتاه ظاهر شد که کاربران را شوکه کرد .

سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی تا دبیرستان بیشتر درس نخواند اما از 20 سالگی وقتی هنوز متاهل بود وارد بازیگری شد حالا تجربه چند رابطه عاشقانه دارد و برادرش سپهر ، بسیجی ژورنالیست است .علاقه سحر قریشی به بازیگری به قبل از ورودش به مدرسه باز می گردد زمانی که کارتون نگاه می کرد و شخصیت های کارتونی را تقلید می کرده .

سحر قریشی اولین بار سال 1383 در 17 سالگی با شخصی بنام مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد اما این زندگی با شروع سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق ختم شد.

مهران اخوان ذاکر: پس از پخش سریال «دلنوازان» ، سحر که به شدت مشهور شده بود رفتارش تغییر کرد.

سحر قریشی با سفر کردن های کاری و غیر کاری اوقات خود را میگذراند و در آخرین سفرش همراه کارگردان فیلمش عکسی به اشتراک گذاشته است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است .

شش ماه بعد از پخش سریال من از ایشان خبری نداشتم تا اینکه از طریق دادگاه حمایت از خانواده از او شکایت کردم و در نهایت از هم جا شدیم !

مهران اخوان ذاکر در مورد تحصیلات سحر قریشی می گوید: همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد ، به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است .

سحر قریشی و خوشگذرانی اش در خارج از کشور افرادی هستند که معمولا برای سفر کردن خارج را انتخاب می کنند که یکی از این افراد آدم های مشهور هستند که سفرهایشان معمولا خارجی می باشد و این بار خانم سحر قریشی یکی از بازیگران کشورمان به همراه همسرش عکس هایی از سفر خارجشان را منتشر کردند که برایتان قرار داده ایم .

من عاشق محیط آرایشگاه هستم و آرامش زیادی را از این محیط می گیرم. گاهی که بی دلیل دلشوره دارم به آرایشگاه می روم و با یک مانیکور یا براشینگ ساده یا تغییر رنگ مو حالم را عوض می کنم .


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌های هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم رسوایی دروغگوترین مرد در متروپل آبادان ! / عذرخواهی بخاطر مصاحبه دروغ با صدا و سیما !