فواید و عوارض داشتن رابطه جنسی در حمام


رابطه جنسی در حمام یکی از روش هایی است که میتوانید برای ایجاد تنوع در رابطه زناشویی از آن استفاده کنید. حمام یکی از محبوب ترین مکان ها برای تنوع در رابطه جنسی بین زوجین است.

شفاآنلاین>سلامت جنسی>تغییر مکان یکی از عوامل ایجاد تنوع و هیجان در رابطه جنسی است ، داشتن رابطه جنسی در حمام به شما کمک میکند که صمیمیت جسمی بیشتری نسبت به هم حس کنید و فانتزی هایی که نمی توان در اتاق خواب انجام دهید را در حمام اجرا نمایید.

به گزارش شفاآنلاین:تغییر مکان در رابطه جنسی یکی از مهم ترین عوامل ایجاد تنوع و افزایش هیجان است.


رابطه جنسی در حمام یکی از روش هایی است که میتوانید برای ایجاد تنوع در رابطه زناشویی از آن استفاده کنید. حمام یکی از محبوب ترین مکان ها برای تنوع در رابطه جنسی بین زوجین است.

رابطه جنسی در حمام سرگرم کننده است و به تحریک بهتر جنسی کمک میکند.

در محیط حمام بسیاری از فانتزی های جنسی که نمی توان در اتاق خواب انجام داد و احتمال کثیف کاری دارند مثل ترس از رها کردن ادرار، قابل اجرا است یا خیلی از کارهایی که دوست دارید انجام دهید ولی همسرتان در اتاق خواب از آن ها استقبال نمیکنید مثل لیس زدن صورت و بدن را به راحتی و بدون هیچ مشکلی میتوانید در حمام امتحان کنید.

داشتن رابطه جنسی در حمام به شما این امکان را می دهد که به راحتی بتوانید اندام هم را بررسی و لمس کنید و به شناختی آگانه از بدن هم برسید.

داشتن رابطه جنسی در حمام یکی از فعالیت هایی است که زوجین از همان ابتدای ازدواج باید آن را انجام دهند تا تصویری واقعی از اندام هم پیدا کنند .

دیدن بدن برهنه یکدیگر در حمام یکی از بهترین اتفاقاتی است که باعث می شود خجالت بین شما از بین برود ، علاوه بر ان میتوانید از فضای حمام بدون نگرانی از کثیف کاری بدن یکدیگر را ماساژ دهید و بدن همدیگر را بشوید.

لمس تمام اندام بدن هنگام شستشوی بدن هم باعث می شود احساس نزدیکی و محبت بیشتری بین شما ایجاد شود و رابطه زناشویی گرم تری را تجربه کنید.

در این مقاله پوزیشن های جنسی و کارهایی که میتوانید زیر دوش حمام یا در حمام انجام دهید را با شما در میان می گذاریم ، شما میتوانید با استفاده از خلاقیت خود از روش های جدید منحصر به فرد خودتان استفاده کنید.

انواع پوزیشن در حمام

یک حمام جنسی خوب همه مراحل رابطه جنسی را شامل می شود ، از پیشنوازی و معاشقه گرفته تا دخول و رسیدن به ارگاسم برای هر دو نفر .

هنگام انجام پوزیشهای مورد نظر در حمام باید مراقب سر بودن کف حمام باشید و اگر بدنتان کف آلود است به هیچ عنوان در حالت ایستاده قرار نگیرید چون احتمال سر خوردن و اسیب دیدن بالا می رود.

بوسه زیر دوش آب

درست از که بوسه زیر آب باعث می شود که دیگر مزه لبان هم را متوجه نشوید ولی لغزشی که آب هنگام بوسه ایجاد می کند تجربه ای جدید و لذت بخش است.

آغوش زیر دوش آب

در آغوش گرفتن همسر زیر آب و بستن چشم ها این احساس را به شما می دهد که در جزیره ای دور افتاده زیر آبشاز قرار گرفته اید و فکر و جسمتان از استرس و ناراحتی خالی می شود.

شستن بدن

زن میتواند با شستن اندام خود در مقابل چشم یا آبکشی بدنش زیر دوش آب و دست کشیدن روی بدن به خصوص سینه ها و بین پاها ، مرد بدون این که به او اجازه دست زدن به خودش را بدهد ، مرد را تحریک کند.

می توانید از همسرتان بخواهید که بدن شما را بشوید یا زیر دوش آب دست بکشد ، دست کشیدن و ماساژ اندام جنسی یکدیگر زیر دوش آب لذت متفاوتی دارد.

چسباندن زن به دیوار و خوردن سینه ها و دست کشیدن به بدن همزمان با ریختن آب دوش روی بدنش می تواند سردمزاج ترین زنان را هم به ارگاسم برساند.

میتوانید یک تکه اسفنج نرم را با کف نسبتا زیاد روی بدنش بکشید و در تمام نقاط حساس بدنش بالا و پایین ببرید یا از حرکات دورانی برای شستشو و نوازش نقاط حساس بدنش استفاده کنید و تمام حرکات را با آرامش انجام دهید تا همسرتان بتوانید بیشترین لذت را ببرد.

رابطه واژینال زیر دوش آب

انجام حرکات رفت و برگشتی دخول زیر دوش آب و برخورد قطرات آب به بدن هر دوی شما باعث می شود هیجان و تجربه ای جدید از رابطه واژینال کسب کنید. می توانید قبل از دخول زیر دوش آب حمام برای یکدیگر رابطه اورال را انجام دهید و آلت تناسلی یکدیگر را بخورید.

می توانید کف حمام را از قبل ضد عفونی کنید و زیر دوش حمام ، زیرانداز یوگا یا پلاستیک پهن کنید و روی آن دراز بکشید تا راحت تر باشید.

لیز بازی

کف بازی یا به اصطلاح لیز بازی یکی دیگر از جذابیت های رابطه زناشویی در حمام است، می توانید با یک شوینده ملایم بدن هم را کف مالی کنید و روی اندام هم که لیز و کفی شده است دست بکشید و تجربه ای جدید به هم هدیه بدهید.

خطرات رابطه جنسی در حمام

با وجودی که رابطه جنسی در حمام و زیر دوش آب یا داخل وان حمام بسیار پر طرفدار است ولی نیاز به مراقبت ها و پیش بینی های بهداشتی دارد که مانع از بروز خطر را عفونت شود.

در صورتی که همسرتان دچار خستگی ، سرگیجه یا مستی است هرگز در حمام رابطه جنسی نداشته باشید. احتمال لیز خوردن و صدمه جسمی ناشی از آن در حمام زیاد است.

خطرات رابطه جنسی در حمام عبارتند از :

افزایش احتمال ابتلا به عفونت رابطه جنسی در حمام

اگر همسر شما مبتلا به بیماری های مقاربتی باشد احتمال انتقال عفونت در حمام بالا می رود. اگر به طور مکرر دچار عفونت مجاری ادراری می شوید رابطه جنسی در حمام برایتان پر خطر محسوب می شود.

کلر موجود در آب می تواند احتمال بروز عفونت های قارچی به خصوص در زنان را بالا ببرد. در صورتی که به طور مکرر دچار عفونت قارچی می شوید ، رابطه جنسی در حمام احتمال بروز عفونت را تشدید می کند.

بارداری ناخواسته هنگام رابطه جنسی در حمام

رابطه جنسی در حمام مانع از بارداری نمی شود و اگر مراقبت های لازم را انجام ندهید و بدون استفاده از کاندوم رابطه واژینال داشته باشید احتمال بارداری ناخواسته وجود دارد.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه سلامت جنسی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

سامسونگ تریلر تبلیغاتی رسمی برای گوشی‌های تاشو آینده خود را منتشر کرد