فینال مسابقه پربیننده ترکیه ای ماسک تو کی هستی؟


فینال مسابقه پربیننده ترکیه ای ماسک تو کی هستی؟

مسابقه نقابدار تو کی هستی (به ترکی ?Maske Kimsin Sen) پخش آن از اولین روزهای سال میلادی 2022 از شبکه Fox TV ترکیه آغاز شد به کار خود پایان داد.

مسابقه ماسک تو کی هستی؟دیشب در قسمت نهم با بینندگان خداحافظی کرد تمام سلبریتی های زیر ماسک مشخص شد چه کسانی هستند ozge borak با ماسک شیر مقام اول را در این برنامه کسب کرد.

این مسابقه ، که ابتدا قرار بود از کانال D پخش شود و تبلیغ آن در این شبکه بود، به طور ناگهانی به شبکه فاکس تی وی ترکیه تغییر مسیر داد و شنبه شب و یک شنبه شب، اول و دوم ژانویه ۲۰۲۲ ، به صورت دو شب پیاپی از این شبکه پخش شد

روال مسابقه نقابدار

شرکت کنندگان مسابقه نقابدار تو کی هستی؟ سلبریتی‌ها و افرادی هستند که در حوزه کاری خود انسان های مشهوری محسوب می شوند. آنها با لباس متفاوت و ماسک در دوئل های دوتایی یا سه تایی روی صحنه می روند، چند سرنخ در مورد مشخصات خود می‌دهند و ترانه می خوانند. سپس، داورها، تماشاگران حاضر در استودیو و بینندگان تلویزیونی سعی میکنند حدس بزنند که این شخص چه کسی هست.

تماشاگران پشت صحنه و اعضای هیئت داوران و تماشاگران حاضر در استودیو قرارداد محرمانگی امضا کرده اند. آنها با تماشای کلیپ ویدیویی از سرنخ‌های داده شده فرد نقابدار، سعی می کنند حدس بزنند نقابدار کیست. تنها یک نفر از اعضای هیئت داوران حق پرسیدن یک سوال از نقابدار را دارد. نقابدار هم با مخدوش شدن صدایش سوال را پاسخ می‌دهد.

شرکت کننده ای که با اجرای خود در پایان دوئل کمترین رای را از تماشاگران کسب کند، ابتدا به مرحله حذفی می رسد. و در نهایت با رای گیری مجدد، نقابداری که کمترین رأی را به دست آورد، با برداشتن نقاب خود و آشکار شدن هویتش، آهنگی را که قبلا با ماسک خوانده است، این بار بدون ماسک می خواند و از مسابقه خداحافظی می کند.کسی که به رای تماشاچیان به مرحله حذفی برسد و اجرای ضعیف تری داشته باشد، ماسکش را درآورده و هویتش مشخص می شود.

عوامل اصلی مسابقه

این سریال توسط شرکت Medyapım به تهیه کنندگی فاتیح آکسوی (Fatih Aksoy) و کارگردانی ابرو یالچین (Ebru Yalçin ) تولید شده است.

مجری مسابقه نقابدار تو کی هستی؟ تانسل اونگل (Tansel Öngel) است. ادا اجه (Eda Ece)، ملیسا سزن (Melis Sezen)، علیجان یوجسوی (Alican Yücesoy) و دوعو دمیرکل (Doğu Demirkol) نیز در صندلی هیئت داوران حضور دارند

حواشی و انتقادات از مسابقه

ناگفته نماند که این مسابقه جذاب و متفاوت به دلیل حضور سلبریتی ها و چهره های مردمی و مورد علاقه در کانون واکنش ها در شبکه های اجتماعی قرار گرفت و البته کم حاشیه هم نبوده است! فقط کافیست هشتگ #maskekimsinsen را در اینستاگرام و توییتر جست و جو کنید تا متوجه شوید

به گفته فاکس تی وی، این مسابقه در کشورهای عرب و مسلمان نیز پخش شده است که عربستان سعودی، مراکش، تونس، امارات متحده عربی و مصر شامل آن هستند.


حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

عکس لو رفته متین ستوده ترکاند / عاشقانه خانم بازیگر در آغوش این مرد جوان!