غیرتی شدن آقای مجری روی پوشش همسر محجبه اش جلوی عکاسان


غیرتی شدن آقای مجری روی پوشش همسر محجبه اش جلوی عکاسان

پدرام کریمی مجری خوش سیمای صداوسیما با حضور کنار همسر محجبه اش میان طرفداران . همسر بسیار زیبای مجری صداوسیما با استایلی کاملا پوشیده و محجبه .

پدرام کریمی متولد 29 تیر 1355 در تهران، مجری و گوینده است. پدرام کریمی فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد است.

مجری که از رادیو به تلویزیون قدم نهاد و با اجراهای متفاوت مخاطبان خاص خودش را دارد . او قدی بالای 190 سانتی متر دارد .

پدرام کریمی با یاسمن شاه حسینی از طراحان گریم ازدواج کرده است .

پدرام کریمی درباره بازیگری میگوید : من روحیه ای دارم که زود خسته می شوم، زود حوصله ام سر می رود آدم تنوع طلبی هستم بعید نیست 10 سال دیگر بازی کنم ودیگر مجری نباشم، مشخص نیست

یاسمن شاه حسینی دباره آشنایی و ازدواج با پدرام کریمی میگوید : من با هماهنگی سید جواد هاشمی برای دیدن دوستم شهرزاد کمال زاده به پشت صحنه دارا و ندار رفتم و در آنجا پدرام را دیدم که داشت برای یک پلان که قرار بود بازی کند گریم می شد، او را در آینه گریم دیدم آن تصویر تا دو سال و نیم در ذهنم ماند تا موقع فیلمبرداری خنده بازار که خودم مجری گریم آن بودم، در آنجا پدرام را دوباره دیدم و حسی مرا مدام مجبور به کنجکاوی درباره او می کرد .

از یکی از دوستانم پرسیدم ایشان بازیگر هستند ؟ او گفت نه او از نویسندگان است که قرار است خودش یک پلان بازی داشته باشد تا متوجه شدم یکی از نویسندگان کار هستند دل را به دریا زدم و رفتم به او آشناییت قبلی دادم که شما را در پروژه دارا و ندار دیده ام .

اینگونه بود که آشنا شدیم و در نهایت با یکدیگر ازدواج کردیم .


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌های هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
نامناسب ترین فیلم مهناز افشار بعد از مهاجرت ! / با خواننده ممنوعه با لباس خیلی نامتعارف !