ابراهیم تاتلیسس پسر بزرگش را نادیده گرفت!


ابراهیم تاتلیسس پسر بزرگش را نادیده گرفت!

خواننده ابراهیم تاتلیسس در پست جدیدی که به اشتراک گذاشت، پسر بزرگش احمد را نادیده گرفت.

خواننده ابراهیم تاتلیسس در پست جدیدی که به اشتراک گذاشت، پسر بزرگش احمد را نادیده گرفت. ابراهیم عکسی به همراه دخترش گلشن به اشتراک گذاشت و درباره تمام فرزندانش به جز پسرش احمد صحبت کرد و در آخر نوشت: دعای اینها برای من کافیه حتی زیاد هم هست" ابراهیم و پسرش به دلیل فروش خانه ای در بودروم ۱ سال است که با هم رابطه خوبی ندارند. ابراهیم حتی ماه گذشته به ملاقات پسرش که جراحی مغز کرده بود نرفت.

ابراهیم تاتلیسَس (به ترکی استانبولی: İbrahim Tatlıses؛ زادهٔ ۱۹۵۲) خواننده ترکیه‌ای است. پدر او از عرب‌های ترکیه و مادرش از کردهای ترکیه بوده‌است.تاتلیسس افزون‌بر زبان ترکی، به زبان‌های عربی و کردی نیز تسلط کامل دارد. مردم در ترکیه نام ایبو را هم برای او استفاده می‌کنند. امپراتور (به ترکی استانبولی: İmparator) لقب متداولی برای اوست. وی در جنوب ترکیه و در شهر شانلی‌اورفه که شهری با جمعیتی متشکل از عرب‌ها، کُردها و ترکمن‌ها می‌باشد، زاده شد.

وی با ترانه‌های ترکی‌اش مشهور در ترکیه، آسیای میانه و کشورهای خاورمیانه مثل جمهوری آذربایجان، ایران، افغانستان، عراق و سوریه است، تاتلیسس با ترانه‌های ترکی‌اش مشهور شده ولی گهگاه به عربی و کردی نیز ترانه‌ای خوانده‌است. وی افزون بر این، یک تاجر، رستوران‌دار، سازندهٔ شوهای موسیقی تلویزیونی و فعال در زمینهٔ گردشگری است و یک فرستندهٔ رادیویی خصوصی به نام «تاتلیسس» دارد. وی در پروژه‌های ساخت‌وساز در کردستان عراق نیز درگیر بوده‌است. وی اکنون در شهر ازمیر زندگی می‌کند و رستوران تاتلیسس را در این شهر تأسیس کرده‌است

او برای نخستین بار با عدالت دوراک ازدواج کرد که حاصل آن یک پسر به نام احمد تاتلی و دو دختر به نام‌های گولشن و گولدن هستند. ابراهیم در سال ۱۹۷۹ با پریحان ساواش ازدواج کرد، حاصل این زندگی ۴ ساله، دختری به نام ملک زبیده است. تاتلیسس در سال ۱۹۸۳ با دریا تونا ازدواج کرد که حاصل آن یک پسر به نام ابراهیم یا ایدو می‌باشد. ابراهیم در سال ۲۰۱۱ با عایشه‌گل ییلدیز ازدواج کرد که حاصل آن الیف آدا است. این دو در سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند. او در سال ۲۰۲۱ در برنامه ایبو شو از ازدواج خود با گلچین کاراکایا خبرداد.

او در ایران با نام ابراهیم تاتلیس هم شناخته می‌شود.

ترور

در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۱ میلادی در محلهٔ شیشلی استانبول مورد حمله قرار گرفت که به جمجمهٔ او تیراندازی شد، ولی با جراحی زنده ماند. برخلاف شایعات زیادی که دربارهٔ جراح ابراهیم تاتلیسس موجود است، جراح و نجات‌دهنده او، دکتر ایلهان ایلماجی بود.


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
سینه زنی شاهرخ خان در عزاداری عاشورا + فیلم