عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه ی وام !تصاویر


خبرهای عجیب و دور از ذهنی که در گوشه و کنار جهان هر لحظه شوک جدیدی به تیتر روزنامه ها و شبکه های اجتماعی می دهد.

عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه ی وام !تصاویر

خبرهای عجیب و دور از ذهنی که در گوشه و کنار جهان هر لحظه شوک جدیدی به تیتر روزنامه ها و شبکه های اجتماعی می دهد.

خبر جنجالی شرط وام دادن در یک سایت معروف

به گزارش بخش خبری نازوب، یکی از سایت های معروف به دانشجویان وام می دهد و از آن ها عکس بدون لباس را به عنوان وثیقه دریافت می کند.

این سایت در صورتی که دانشجویان در بازپرداخت وام دچار مشکل شوند تصاویر باسن و واژن دختران را در اینترنت منتشر می کند. این سایت چینی می باشد و کار اعطای وام با وثیقه دریافت عکس لختی دختران دانشجو را انجام می دهد.

یک سایت معروف با گرفتن عکس برهنه دختران دانشجو بعنوان وثیقه دریافت وام دانشجویی به آنها مبالغی وام میدهد و در صورت بازپرداخت نکردن آن تصاویر برهنه آن دختران را با مشخصات آنها در اینترنت منتشر میکند!

به گزارش نازوب طرح یک سایت چینی برای وثیقه وام دانشجویی جنجالی شده است. گرفتن عکس های برهنه و لخت دختران در حالیکه صورتشان مشخص است و کارت شناسایی خود را در دست دارند، به عنوان وثیقه اعطای وام های دانشجویی خبر ساز شده است!

عکس های برهنه دختران دانشجو به عنوان وثیقه وام یکی از طرح هایی است که این روزها در جی دی کپیتال چین در حال اجرا می باشد و دختران دانشجو با دادن عکس های لخت با صورت خود میتوانند چند برابر وام دانشجویی دریافت کنند که البته در صورت عدم پرداخت بدهی عکس های برهنه دختر دانشجو بر روی اینترنت منتشر خواهد شد .
به نقل از تلگراف، به تازگی وام دهندگانِ وبسایت “جی دی کپیتال” در چین اعلام کردند دانشجویان زن برای دریافت وام اینترنتی موظفند تصاویر برهنه خود را به عنوان وثیقه در اختیار وام دهندگان قرار دهند.
به دنبال انتشار این خبر، تعدادی از دانشجویان تصاویر برهنه خود را درحالی که کارت شناسایی را در دست خود نگه داشته بودند، برای شرکت “جی دی کپیتال” ارسال کردند. گفته می شود در ازای این اقدام، متقاضیان می توانند 2 تا 5 برابر افراد دیگر وام دریافت کنند.

وام دهندگان به دانشجویان گفتند درصورتی که وام را در موعد مقرر بازپرداخت نکنند، تصاویر برهنه آنها در اینترنت منتشر خواهد شد.

روزنامه “بیجینگ یوث دیلی” در گزارشی اعلام کرد یکی از دانشجویان در این خصوص گفت: قرار است به زودی یک تجارت کوچک راه اندازی کنم.

به همین دلیل در ماه فوریه (حدود 4 ماه پیش) با ارسال عکسهای برهنه خود به این وبسایت در ازای دریافت 120000 یوآن (12873 پوند) موافقت کردم. اما در مدت 4 ماه، بدهی های من بیش از 2 برابر شده است.

این دانشجو از بیم انتشار تصاویر برهنه اش در اینترنت مجبور شد از خانواده اش پول قرض بگیرد. از روز چهارشنبه تاکنون بیش از هزاران نفر در اینترنت در خصوص “وام برهنگی” نظراتی منتشر و این اقدام تحقیرکننده را محکوم کرده اند.

شرکت “جی دی کپیتال” در سال 2007 در پکن تأسیس شد و به تأمین وام اینترنتی برای متقاضیان مشغول است.

مطالب مرتبط

تجاوز 30 سیاهپوست به خبرتگار زن ایرانی + عکس

شهوت ران و هوس بازترین دختر دنیا انتخاب شد(عکس)

تصویر برهنه دختران دانشجو بعنوان وثیقه برای وام ! عکس


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!روزنامه دیواری دهه فجر | 20 مدل روزنامه دیواری و کاردستی برای 22 بهمن