مدل مانتوهای لاکچری عیدانه و جدیدترین مدل شلوار بیتلی 1402


ژورنال مد و زیبایی، با جدیدترین مدل مانتو های عیدانه و بهاری به همراه جدیدترین مدل شلوارهای دم پا گشاد یا بیتلی با شما خانم های خوش پوش و خوش استایل همراه است. انتخاب استایل، رنگ، کفش و کیف کاملا سلیقه ای است اما مهم ترین اصل برای شیک...

ژورنال مد و زیبایی، با جدیدترین مدل مانتو های عیدانه و بهاری به همراه جدیدترین مدل شلوارهای دم پا گشاد یا بیتلی با شما خانم های خوش پوش و خوش استایل همراه است.

انتخاب استایل، رنگ، کفش و کیف کاملا سلیقه ای است اما مهم ترین اصل برای شیک و خوش استایل بودن رعایت اصول ست و هماهنگ بودن و انتخاب مناسب اکسسوری است.

در این بخش با لاکچری و جدیدترین مدل و ایده های بهاری و عیدانه سال 1401-1402 با شما کاربران عزیز و خوش سلیقه همراه هستیم.

بی شک همه ی کسانی که استایل و تیپ زیبا دارند از اصول ست کردن هم آگاهی کامل دارند. اما برای عزیزانی که تازه به جمع لاکچری و شیک پوشان نازوب پیوسته اند اصول ست های بهاری را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

ابتدا سعی کنید از رنگ های شاد استفاده کنید.بسیاری از خانم ها بر این باروند که با بالا رفتن سن نباید از رنگ های شاد استفاده کرد! در حالی که مهم ترین اصل شادی و آرامش برای خانم های سن بالا رنگهای شاد و گل گلی است.

اگر چه که هیچ رنگی به شیک و خاص بودن مشکی نیست اما استفاده مداوم از رنگ تیره به طور ناخودآگاه و به مرور بر روحیه ما اثر منفی می گذارد و عاملی بر افسردگی است.

مدل لباس های بهاری معمولا از جنس نخی با مدل های آزاد و گشاد هستن.

اگر انتخاب شما مدل مانتو بلند است پس باید شلوار چسبان بپوشید. اما انتخاب کفش برای شیک تری شدن کفش لژدار یا پاشنه دار است. اما برای راحت تر بودن می توانید با اسپرت هم ست کنید.

شیک ترین مدل مانتوهای بهاری 1401-1402

اگر انتخاب شما مانتو کوتاه است با شوارهای دم پا گشاد یا بیتلی و کفش پاشنه بلند میخی شیک و خاص ترین استایل لاکچری را به شما میدهد. و اما کیف: انتخاب کیف هم کاملا سایز آن سلیقه ای و بسته به نیاز شما و انتخاب رنگ آن هم کاملا ساده و راحت است چون با شال، روسری و کفش باید ست کرد.

این روزها با توجه به مدرن شدن استایل معمولا خانم های لاکچری کیف دوشی و بزرگ دست نمی گیرند. یک گوشی موبایل با یک کارت بانکی و یک کیف پولی ست باگوشی موبایل خاص ترین استایل و تیپ را به شما می دهد.

حال برای خانم های کمی قد کوتاه و تپل هم که حتما باید انتخاب مانتو شما بلندباشد، پارچه ی گلدار و نقش های شلوغ نداشته باشد. مدل آن بسیار آزاد و گشاد یا کیمونو نباشد. و شلوارتان هم چسبان و راستا باشد.

و اما خانم های قد بلند یا لاغر، انتخاب مدل مانتو کتی با شلوار دم پا گشاد و کفش پاشنه دار استایلی شیک برای عیدانه ی شما است.

تصاویری از جدیدترین ایده های مد و زیبایی سال 14012-140

مدل لاکچری مانتوهای زنانه و دخترانه

طیف رنگی و شیک مدل مانتو های بهاری و تابستانی

عیدانه ای سر سبز با لاکچری مدل های بهاره و تابستانه

عکس های زیباترین مدل مانتو های خانم های لاکچری و خوش استایل

ژورنال شیک ترین و جدیدترین مدل مانتو و شلوارهای دم پا گشاد عید امسال

مطالب مرتبط

مدل مانتوهای لاکچری و بهاری بازیگران و ستاره های کشور

لاکچری ترین مدل مانتوهای بهار امسال از مدل جواهری تا ملکه آستین کلوش

جدیدترین مدل مانتوهای لاکچری بهاری جهت ایده

مدل شال های ترند زنانه سال 1400-1401/ نیو لاکچری شال

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه مدل مانتو و پالتو

مدل های مانتو خامه دوزی برای استایل های شیک و خاص