پیش بینی قیمت طلا برای 22 اسفند/ دلار طلا را پایین می‌کشد؟


پیش بینی قیمت طلا برای 22 اسفند/ دلار طلا را پایین می‌کشد؟

بازار طلا و سکه چندان به کاهش قیمت دلار در معاملات عصر واکنشی نشان نداد و در سطوح قیمتی معاملات صبح باقی ماند.

اقتصادآنلاین – صبا نوبری؛ بازار طلا و سکه معاملات امروز را در شرایطی آغاز کرد که دلار آزاد در مدار صعودی قرار داشت و با بازگشت به کانال ۲۶هزارتومان در محدوده ۲۶هزار و ۳۵۰تومان معامله می‌شد.

همین موضوع باعث شد با وجود ثبات قیمت اونس در بازارهای جهانی، طلا و سکه در بازار داخل، افزایش قیمت را تجربه کند.

به این ترتیب در این ساعت از معاملات قیمت انواع سکه نسبت به صبح تغییر چندانی نداشته است و سکه امامی با قیمت ۱۲میلیون و ۳۳۳هزارتومان معامله می‌شود. در آخرین روز معاملاتی هفته هر سکه امامی در قیمت ۱۲میلیون و ۲۱۰هزارتومان معامله می‌شد.

نیم سکه نیز با قیمت ۷میلیون و ۸۰هزارتومان معامله می‌شود. درحالی که روز پنجشنبه این سکه، ۷میلیون و ۱۵هزارتومان قیمت خورده بود و افزایش حدود ۷۰هزارتومانی را نشان می‌دهد.

همچنین هر ربع سکه، ۴میلیون و ۹۰هزارتومان قیمت خورده است. ربع سکه در آخرین روز هفته با قیمت ۴میلیون و ۴۰هزارتومان معامله می‌شد که افزایش ۵۰هزارتومانی را نشان می‌دهد.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲میلیون و ۴۲۰هزارتومان معامله می‌شود. این سکه روز پنج شنبه، ۲میلیون و ۳۹۸هزارتومان قیمت خورده بود و افزایش ۲۰هزارتومانی را نشان می‌دهد.

حباب سکه چقدر است؟

حباب انواع سکه در معاملات امروز افزایش یافته است. به این ترتیب در این ساعت از معاملات، سکه امامی ۲۳۶هزارتومان، نیم سکه، یک میلیون و ۲۹هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون و ۶۲هزارتومان و هر سکه یک گرمی، ۹۴۳هزارتومان حباب دارد.

بازار طلا و سکه امروز تحت تاثیر افزایش قیمت دلار روند افزایشی را در پیش گرفت. اما در معاملات عصر با وجود کاهشی شدن دلار، بازار طلا به این موضوع واکنش چندانی نشان نداد و در قیمت‌های پیشین خود ماندگار شد. اگر روز آینده دلار بیش از امروز کاهش قیمت را تجربه کند، می‌توان انتظار کاهش قیمت طلا و سکه را نیز داشت اما در صورتی که این اتفاق نیفتد و در روز دوشنبه و با بازگشایی بازارهای جهانی، قیمت اونس نیز دوباره صعودی شود، باید انتظار افزایش قیمت بیشتر طلا و سکه را داشته باشیم.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه ارز و طلا

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 21 شهریور 1401