قتل عام وحشتناک خانواده ی اصفهانی بدست داماد+ تصاویر و مراسم خاکسپاری


قتل عام وحشتناک خانواده ی اصفهانی بدست داماد+ تصاویر و مراسم خاکسپاری خون دلا خوردم تا دخترم را یک خانم بار بیارم تا همسر و مادری نمونه باشد. اما نمی دانستم گرگی از گرگهای به ظاهر انسان نما اینگونه بنیاد خانواده را بی رحمانه و ظالمانه به نیستی و تباهی می کشد. جنجال فاجعه ی وحشتناک یک خانواده اصفهانی در خیابان میرزاطاهر قتل عام...

قتل عام وحشتناک خانواده ی اصفهانی بدست داماد+ تصاویر و مراسم خاکسپاری

خون دلا خوردم تا دخترم را یک خانم بار بیارم تا همسر و مادری نمونه باشد. اما نمی دانستم گرگی از گرگهای به ظاهر انسان نما اینگونه بنیاد خانواده را بی رحمانه و ظالمانه به نیستی و تباهی می کشد.

جنجال فاجعه ی وحشتناک یک خانواده اصفهانی در خیابان میرزاطاهر

قتل عام سه نفر از اعضای خانواده، پدر زن، مادر زن و خواهر زن توسط داماد وحشی

بامداد روز 10 اردیبهشت داماد وحشی که بخاطر اختلاف با همسر روانه خانه ی پدر زن می شود و از دیوارخانه وارد می شود شاهرگ پدر و مادر زن خود را می زند و خواهر زن که از خواب بیدار می شود و صحنه وحشتناک را می بیند و قاتل جانی دهان دختر جوان را پاره می کند و سپس شاهرگ او را نیز می زند و سه انسان بی گناه را اینگونه از زندگی محروم می کند.

خدایا آنی ما را به خودمان وامگذار. تو در همه ی لحظه ها نگهدار افکار، رفتار و گفتارمان باش تا مبادا به مخلوقات روی این کره زمین که امانتی هستیم برای یکدیگر!! آسیبی بزنیم چرا که ما هر کدام مسئول نگهداری از یکدیگر هستیم…

به گزارش اخبار حوادث مجله نازوب، سرهنگ حسین بساطی گفت:‌

روز گذشته یک تماس تلفنی با سامانه مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اصفهان گرفته و خبری درباره قتل اعضای یک خانواده در یکی از خیابان‌های شهر اصفهان اعلام شد.

وی اظهار داشت: بلافاصله ماموران اداره تجسس و گشت انتظامی اصفهان به محل مورد نظر اعزام و مشاهده کردند که یک مرد 75 ساله و 2 زن 65 ساله و 22 ساله به قتل رسیده‌اند.

قاتل که پس از اقدام وحشیانه خود را به کلانتری 18 واقع در خیابان میرزا طاهر معرفی و اعتراف می کند پس از گذشت چند ساعت قصد فرار داشته که توسط نیروهای کلانتری دستگیر می شود.

ظاهر هیچ انسان سالمی تحت هیچ شرایطی اقدام به چنین جنایت هایی نمی کند.

ای کاش مسئولین در یک برنامه جامع و هدفمند با یک سرشماری می توانستند افراد بیمار روانی، معتاد هر خانواده را با کمک خانواده ها و موسسات روانشناسی درمان کنند تا دیگر شاهد این جنایات بی شمار در جامعه نبودیم.

ای کاش بجای ساخت مدرسه و مساجد متعدد به درمان روح و روان برخی افراد خانوادها ها می پرداختیم و هزینه می کردیم.

تا ساعاتی دیگر تصاویر مراسم خاکسپاری این سه عزیز در این بخش اضافه می شود.

تصاویر برای این است که ببینیم و هر لحظه با هر نفس کشیدن از خدای مهربان و خالق این جهان بخواهیم ما را در مسیری قرار دهد و کمکمان کند تا دست به چنین جنایات و حتی کوچکترین خطاها نزنیم.

قاتل برای اقدامات قانونی به مرجع قضایی شهرستان اصفهان تحویل داده شد.

تصاویر مراسم خاکسپاری خانواده ی اصفهانی که بدست داماد قتل عام شدند.

مطالب مرتبط

قتل عام جوانان کرج در یک پارتی شبانه (عکس)

قتل عام تکان دهنده خانوادگی در خیابان یخچال تهران (تصاویر دلخراش)

18+ قتل عام دختران جوان در یک مهمانی ( تصاویر)

جنجال مد دخترکُشی در ایران! قتل ریحانه دختر مدلینگ توسط پدر در کرمان+ عکس


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون

سیدحسن خمینی پیام جدید داد