چند مدل آستین مانتو خوشگل ژورنالی 2022 – 1401


“ مدل آستین مانتو خوشگل 2022 “، مدل آسـتین مانـتو دخترانه + مدل آسـتین مانـتو نخی + مدل آسـتین مانـتو پاکتی + مدل آسـتین مانـتو ابروبادی  را در ادامه این مطلب ما برای شما گلچین کردیم تا برای خرید از آنها ایده بگیرید. اگر خودتان را برای یک میهمانی رسمی آماده کردید، حتما یک مانتو […] نوشته چند مدل آستین مانتو خوشگل ژورنالی 2022 – 1401...

“ مدل آستین مانتو خوشگل ۲۰۲۲ “، مدل آسـتین مانـتو دخترانه + مدل آسـتین مانـتو نخی + مدل آسـتین مانـتو پاکتی + مدل آسـتین مانـتو ابروبادی را در ادامه این مطلب ما برای شما گلچین کردیم تا برای خرید از آنها ایده بگیرید. اگر خودتان را برای یک میهمانی رسمی آماده کردید، حتما یک مانتو با آستین آهاردار بپوشید. آستین کتی بهترین انتخاب برای این موارد است. اصولا با کمک این مدل آستین مانتو مجلسی می‌توانید هر نوع مانتویی با آهار و ایستایی زیاد را برای مانتو اداری و یا مواردی از این دست آماده کنید.

مدل آستین مانتو خوشگل ۲۰۲۲

نکته مهم دیگر این است که برای دوخت مانتو مجلسی با آستین کتی حتما باید از پارچه‌های آهاردار که ایستایی خوبی داند، استفاده کنید. به‌طور مثال پارچه کرپ و فاستونی گزینه‌های خوبی برای این مدل مانتو و آستین هستند.یکی از مرسوم‌ترین مدل‌هایی که برای آستین مانتو مجلسی استفاده می‌شود، مدل کلوش است. این مدل آستین انتخاب خوبی برای مانتوهای انعطاف‌پذیر و از پارچه‌هایی با ریزش زیاد محسوب می‌شود. به‌طور مثال اگر دوست دارید یک مانتو خنک تابستانی داشته باشید و آن را در میهمانی‌ها و مجالس دوستانه و خانوادگی بپوشید، انتخاب یک پارچه سبک مانند کرپ حریر، گزینه خوبی برای دوخت مانتو است.

مدل آستین مانتو خوشگل ۱۴۰۱

مانتو با پارچه ژاکارد به تنهایی زیباست و حتی نیاز به طراحی الگوهای پیچیده و خاص ندارد. درعین‌حال استفاده ا پارچه ژاکارد در دوخت لباس و مانتو کمک می‌کند که آهار و ایستایی کاملی داشته باشد. برای انتخاب مدل آستین در پارچه ژاکارد، گزینه‌های مختلفی کاربرد دارند. اما در این میان مدل کلوش زیبایی خاصی دارد. در این مدل مانتو نیز آستین تا قیمت زیر آرنج به شکل ساده و معمولی ترسیم شده و برای ادامه آن از مدل کلوش استفاده شده است.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه مدل مانتو و پالتو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
عکس های مدل مانتو دخترانه اسپرت