سیمئونه: لایق برد بودیم؛ می توانستیم بیشتر گل بزنیم


سیمئونه: لایق برد بودیم؛ می توانستیم بیشتر گل بزنیم

سرمربی اتلتیکو تیمش را شایسته پیروزی بر رئال دانست و گفت که باید از شانس های شان بهتر استفاده می کردند تا برتری پرگل می شد.

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو هر طور که بود دربی را از رئال برد و یک قدم بلند به سوی کسب سهمیه لیگ قهرمانان برداشت. رئال امشب با ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره خود وارد زمین شد و هرچند در اواخر بازی چند بازیکن اصلی وارد میدان شدند ولی در نهایت میزبان با پنالتی کاراسکو بازی را برد.

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو در نشست خبری پس از بازی گفت:« هنوز سه بازی دیگر پیش رو داریم و باید برای قطعی کردن سهمیه بجنگیم. این برد قدم بلندی بود و فکر می کنم لایقش بودیم. تیم خیلی خوب بازی کرد و شانس های زیادی هم داشتیم که استفاده نکردیم. می شد گل های بیشتری هم به رئال زد. رئال هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شویم، بهتر می شود و امشب نیز همین را نشان دادند. خوشبختانه توانستیم پیروزی را حفظ کنیم.»

سیمئونه ادامه داد:« سال‌هاست در اتلتیکو هستم و رابطه بسیار خوبی بین من و مدیریت باشگاه وجود دارد. در مورد آینده چیزی مشخص نیست ولی به عنوان مربی فقط کسب پیروزی تیم برایم مهم است و می دانم که برای ادامه کار در اتلتیکو فقط پیروزی و کسب جام مهم است.»

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه ورزشی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

باورتان می شود این خانم “زهره حمیدی” در روز عروسی اش است/ عکس