شیعیان عربستان اهانت به مقدسات اسلامی را محکوم کردند


تجمع علمای جزیرة العرب با انتشار بیانیه ای به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(ع)، اهانت به مقدسات اسلامی را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از مرآة الجزیره، تجمع علمای جزیرة العرب با انتشار بیانیه ای به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(ع) خواستار توقف اهانت به مقدسات اسلامی و احترام به نظرات علمای دین و احساسات مسلمانان شد و از همه آزادگان جهان اسلام که از ارزش های اسلامی و مقدسات آن دفاع می کنند، دعوت کرد تا سالروز تخریب قبور ائمه بقیع را برگزار کنند.

در این بیانیه آمده است: هشتم شوال ما را به یاد تخریب قبور ائمه بقیع(ع) توسط رژیم سعودی می اندازد. این واقعه دردناک را به مسلمانان به خصوص شیعیان جهان و مراجع دینی و حوزه های علمی تسلیت می گوییم.

این تجمع همه اهانت ها و تعرض ها به آثار اسلامی در اقصی نقاط جهان از جمله ویرانی و تخریب به خصوص ضریح و قبور ائمه بقیع(ع) در مدینه منوره را محکوم کرد. این تخریب با تصمیم نسنجیده رژیم آل سعود و با کمک فرقه انحرافی وهابیت انجام گرفت.

این تجمع از همه آزادگان جهان اسلام که از ارزش های اسلامی و مقدسات آن دفاع می کنند، خواست تا ماتم و عزا اعلام کنند و سالروز این واقعه دردناک را زنده کنند.

این تجمع اعلام کرد ظالم حتی اگر روزگارش طولانی باشد، اما عاقبت امرش رو به زوال است.

این تجمع در پایان بیانیه خود بر ضرورت توقف اهانت به مقدسات اسلامی، احترام به عقاید علمای دینی و احساسات مسلمان تاکید کرد و خواستار توقف تفرقه افکنی و دشمنی با ملت های اسلامی و توقف اشاعه منکر و فساد و مبادرت به اصلاحات و ساخت اماکن مقدس شد.

پایان پیام/44

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه دینی و مذهبی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
یک صهیونیست افراطی خواستار تخریب قبه الصخره شد!