خرید محصولات دانش بنیان راهکار رفع مشکلات اقتصادی است


کیش - ایرنا - مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره شرکت تولید انرژی‌های تجدیدپذیر گفت: خرید محصولات دانش‌بنیان داخلی به عنوان یکی از راه‌حل‌های برون‌ رفت از مشکلات اقتصادی کشور است

به گزارش روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، داوود ادیب در دومین نمایشگاه کیتکس اظهار داشت: در نشست‌های متعدد با متخصصان داخلی و شرکت‌های خارجی به دستاوردهای ارزشمندی دست یافتیم و انتظار داریم نمایشگاه بعدی با سطح بالاتری در جزیره کیش برگزار شود.

‎وی افزود: دنیا چون قطاری پرسرعت مسیری را در حال سپری کردن هست که به جای سر دادن شعار حمایت از شرکت های دانش‌بنیان، ضروری است مسیر هدفمندی را در این حوزه ترسیم کنیم.

ادیب با بیان اینکه مناقصه‌ها به‌صورت شفاف برگزار ‌شوند تا بتوانیم گام های موثری در این حوزه برداریم اضافه کرد: با توجه به فعال بودن پایگاه‌های صادرات اتحادیه شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در صورتی که قصد صادرات محصولات خود را دارند می‌توانند به این اتحادیه مراجعه کنند.

‎وی با اشاره به شعار "سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین" خاطر نشان کرد: مشکلاتی در داخل کشور وجود دارد که رفع آنها می‌تواند سبب عبور موفقیت آمیز از مشکلات پیش رو شود.

دومین رویداد نمایشگاهی و همایشی فناوری و اطلاعات و ارتباطات کیش موسوم به کیتکس عصر دوشنبه ۱۹ اردیبهشت فعالیت خود را آغاز کرد.

در این نمایشگاه ۱۹۰ شرکت مخابراتی و ارتباطی، دانش بنیان و استارتاپی به مدت چهار روز توانمندی های خود در عرصه های فناوری اطلاعات و ارتباطات را به نمایش می گذارند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
این علائم گویای ابتلا به سویه جدید امیکرون است؛ جدی بگیرید !