2 تصادف در محور ارومیه - سلماس 4 کشته برجای گذاشت


ارومیه- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان غربی گفت: دو تصادف در جاده ارومیه به سلماس چهار کشته و 14 مصدوم برجای گذاشت و نجاتگران حادثه دیدگان را امدادرسانی کردند.

امیر جعفر زاده شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در تصادف اول بین دو خودروی سواری در جاده ارومیه به سلماس ( پل قولنجی) چهار نفر مصدوم و چهار نفر کشته شدند.

وی ادامه داد: این تصادف بین دو دستگاه خودروی سواری پژو پرشیا و پژو آردیدر جاده ارومیه به سلماس( پل قولنجی) رخ داد و عوامل امدادی پایگاه امدادونجات جمعیت هلال احمر قوشچی بلافاصله به محل حادثه اعزام شده و نسبت

به تریاژ و رهاسازی حادثه دیدگان اقدام کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی با اشاره به تعداد زیاد حادثه دیدگان در این تصادف بیان کرد: با توجه به شدت حادثه تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر مرکز استان نیز اعزام شده و ۲ نفر از مصدومان را توسط

آمبولانس‌های جمعیت هلال احمر به بیمارستان منتقل کردند.

جعفرزاده بیان کرد: سایر مصدومان هم برای دریافت مراحل درمانی تحویل نیروهای اورژانس شدند و جان باختگان این حادثه پس از رهاسازی تحویل مراجع مربوطه داده شدند.

وی اضافه کرد: همچنین تصادف دو دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ و پژو پرشیا در جاده ارومیه به سلماس( ۱۲ کیلومتری سلماس)منجر به مصدومیت ۱۰ نفر شد، که عوامل امدادی پایگاه امدادونجات شهرک صنعتی سلماس بالافاصله به

محل حادثه اعزام شده و نسبت به تریاژ و رهاسازی حادثه دیدگان اقدام کردند.

وی افزود: همچنین یک نفر از مصدومان توسط آمبولانس‌های جمعیت هلال احمر به بیمارستان منتقل شد و ۹ مصدوم دیگر حادثه هم برای گذراندن مراحل درمان تحویل نیروهای اورژانس شدند.

به گزارش ایرنا، همه رانندگان در جاده‌های مواصلاتی استان با توجه به شلوغی محورها و بارش‌های رگباری، با احتیاط بیشتری رانندگی کنند و نسبت به رعایت قوانین رانندگی دقت بیشتری کنند تا جان خود و خانواده ودیگران درمعرض خطر قرار نگیرد.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
شوخی های پیمان معادی با ترانه علیدوستی در فوتوکال فیلم برادران لیلا