حادثه واژگونی کوییک در بزرگراه زین الدین


رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه در بزرگراه زین الدین به شرق قبل از یاسینی سبب واژگون شدن خودرو کوییک شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ علی اصغر شریفی افزود: این خودرو پس از برخورد با گاردریل‌های کناری بزرگراه و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه، واژگون شد که خوشبختانه به راننده آسیبی نرسید.
وی گفت: مقارن ساعت ۱۷ عصر دیروز در مسیر زین الدین به شرق قبل از یاسینی، یکدستگاه سواری کوییک که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان از مسیر خارج و پس از برخورد با گاردریل‌های کناری مسیر در محل فضای سبز محدوده واژگون می‌گردد
سرهنگ شریفی افزود: تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب بلافاصله در محل حاضر شد و با اقدامات ترافیکی خود جهت ایمنی محل به بررسی علل حادثه پرداخت که مشخص شد این حادثه بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه روی داده است.
رییس مرکزاطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خودرو‌ها خواست حین رانندگی تمام حواس و توجه خود را به رانندگی اختصاص دهند و از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز نموده و به هیچ عنوان از تلفن همراه استفاده ننمانید.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ببینید | دوستی جالب توله سگ با یک اردک