افزایش همکاری و تعامل بین مساجد کوفه و سهله با مسجد جمکران


قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران در دیدارهای جداگانه با تولیت مسجد کوفه و قائم مقام تولیت مسجد سهله بر افزایش همکاری ها با این دو مکان مقدس در حوزه ترویج معارف مهدوی تاکید کرد.

خبرگزاری شبستان، گروه غدیر و مهدویت: محمد کاظم پورامینی قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران امروز با حضور در مسجد کوفه با استاد سید محمد موسوی تولیت مسجد معظم کوفه دیدار و گفت وگو کرد.


پورامینی دراین دیدار با اشاره به اینکه این دو مسجد مقدس ظرفیت های مشترک بالایی برای ترویج معارف مهدوی و معرفت افزایی زائران نسبت به امام زمان(عج) دارند، بر افزایش بیش از پیش همکاری ها و هم افزایی بین این دو مکان مقدس به منظور توسعه خدمت به زائرین تاکید کرد.

تولیت مسجد کوفه نیز در این دیداربرای افزایش همکاری ها و تعاملات با مسجد مقدس جمکران در خصوص معرفت بخشی به زائران درباره امام زمان(عج) اعلام آمادگی کرد.


در پایان این دیدار پورامینی به نمایندگی از حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران نشان این مکان مقدس را به تولیت مسجد معظم کوفه اهدا کرد.


قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران همچنین در مسجد کوفه با قائم مقام تولیت مسجد سهله نیز دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار به ظرفیت های مشترک در ترویج مهدویت تاکید و از تولیت مسجد سهله برای حضور در مسجد مقدس جمکرات دعوت شد.


حاجی مجاهد هم در این دیدار با اشاره به اینکه مسجد مقدس جمکران از جایگاه و ظرفیت بلندی برخوردار است گفت: در گذشته مناسبات و همکاری های خوبی بین مسجد سهله و مسجد مقدس جمکران برقرار بوده که آماده ایم همکاری های دو جانبه با مسجد مقدس جمکران در حوزه ترویج مهدویت را افزایش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: متولیان این دو مکان مقدس باید نشست های تخصصی دو جانبه داشته باشند تا به صورت مشخص راه های تعامل تنگاتنگ بین دو مجموعه ترسیم و عملیاتی شود.

پایان پیام/9

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
دعای امام زمان(عج) در حق بیماران