آپدیت اندروید 12 برای یکی از محبوب‎ترین گوشی‌های سری M سامسونگ عرضه شد


گوشی گلکسی M22 سامسونگ یکی از محبوب‎ترین محصولات سامسونگ در سال 2021 و 2022 بوده که با توجه به سخت‎افزار و قیمت آن، به یکی از پرطرفدارترین گوشی‎ها در کشورهای آسیایی تبدیل شده است. این گوشی روز گذشته یک بروزرسانی دلپذیر را با One UI 4.1 دریافت کرده است.

گوشی گلکسی M22 سامسونگ یکی از محبوبترین محصولات سامسونگ در سال 2021 و 2022 بوده که با توجه به سختافزار و قیمت آن، به یکی از پرطرفدارترین گوشیها در کشورهای آسیایی تبدیل شده است. این گوشی روز گذشته یک بروزرسانی دلپذیر را با One UI 4.1 دریافت کرده است.

اگرچه سامسونگ یکی از بهترین شرکتها برای عرضه بروزرسانی اندروید برای کاربران خود است اما تعدد مدلهای موجود در بازار از این شرکت گاهی موجب میشود محصولی، بیشتر از زمان مورد انتظار، برای دریافت بروزرسانی جدید، در صف بماند. یکی از این محصولات گوشی Galaxy M22 است که روز گذشته سامسونگ بروزرسانی اندروید 12 با رابط کاربری One UI 4.1 را برای آن عرضه کرده است.

همانطور که میدانید این گوشی در ماه اکتبر سال 2021 (آبان ماه 1400) معرفی شده است. در حالیکه در همان زمان نیز اندروید 12 به صورت رسمی توسط گوگل و به صورت سفارشی شده توسط سامسونگ عرضه شده، اما این گوشی همان زمان نیز از دریافت آن محروم مانده بودند.

اما همانطور که اعلام شد Galaxy M22 روز گذشته برای اولین بار طعم شیرین بروزرسانی اندروید 12 را چشیده و این بروزرسانی برای گوشی اقتصادی سامسونگ عرضه شده است.

البته باید به این گزاره نیز دقت داشته باشید که سامسونگ نسخه ویژه One UI Core را برای این گوشی در نظر گرفته که چند تفاوت محدود با نسخه One UI معمولی دارد که در گوشیهای میان‌رده و پرچمدار مورد استفاده قرار میگیرد. این تفاوتها شامل تغییراتی اندک در رابط کاربری و برخی قابلیتهای ویژه در تنظیمات و نرمافزارهاست که شاید کاربران عادی، چندان هم متوجه آنها نشوند.

به هر حال بروزرسانی جدید اندروید 12 برای گوشی Galaxy M22 سامسونگ با شماره ساخت M225FVXXU4BFD8 و ابتدا برای کاربران کشورهای عربستان سعودی و امارات متحده عربی عرضه شده است. کاربران ساکن در کشورهای دیگر نیز به نظر زمان انتظار زیادی نخواهند داشت و حداکثر بازه 45 روزه را میتوان برای دریافت این بروزرسانی توسط آنها محتمل دانست.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
این علائم گویای ابتلا به سویه جدید امیکرون است؛ جدی بگیرید !