263 هزار میلیارد ریال اعتبار برای خرید خوراک به دامداران اختصاص یافت


سرپرست بانک کشاورزی از تخصیص 263 میلیارد ریال اعتبار برای دامدار کارت خبر داد و گفت: متقاضیان واجد شرایط به شعب این بانک مراجعه کنند.

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از صدا و سیما، مهدی رضایی با اشاره به تاکید رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی بر اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها گفت: به منظور رفع دغدغه و نگرانی کشاورزان و دامداران بابت تامین سرمایه در گردش و مختل نشدن تولید و تامین امنیت غذایی مردم، شعب بانک کشاروزی از روز گذشته به دستور وزیر جهاد، اقدام به صدور دامدار کارت تا سقف دو میلیارد ریال کردند. وی در پاسخ به اینکه چه تعداد، دامدار کارت و تسهیلات اعطا شده است، افزود: در ۵ ماه گذشته به ۳۲ هزار دامدار و کشاورز تا سقف ۵۰ میلیون تومان پرداخت شده است و بودجه‌ای که در نظر گرفته شده است هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بود که تا هزار میلیارد تومان پرداخت شده است.

رضایی با اشاره به اینکه دامدار کارت به همه دامداران تعلق می‌گیرد، گفت: دامداران می‌توانند با مراجعه به شعب و تکمیل و ارائه مدارک درخواست دامدار کارت کنند.

سرپرست بانک کشاورزی گفت: بر اساس چهار سرفصل که وزارت جهاد کشاورزی تعیین کرده است این تسهیلات به فعالان حوزه‌های دامداری صنعتی، دامداران سبک و سنتی روستایی، طیور گوشتی و طیور غیر گوشتی پرداخت می‌شود.

رضایی اضافه کرد: متقاضیان از طریق سامانه‌ای که برای این منظور ایجاد شده است و با مراجعه به شعب بانک و تکمیل مدارک نسبت به درخواست تامین سرمایه در گردش اقدام کنند و بانک مرکزی با حمایت وزیر اقتصاد و دارایی بودجه مورد نظر برای بانک را از این بابت تامین کنند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه اقتصادی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
این تازه عروس و داماد دل ایران را لرزاندند ! + فیلم داستان کافه مری متروپل آبادان