شهرت این زن با فروش باد معده اش در بطری ! / کثیف ترین تجارت خانم مدل ! + عکس


شهرت این زن با فروش باد معده اش در بطری ! / کثیف ترین تجارت خانم مدل ! + عکس

استفانی ماتو گفته است که فقط در یک هفته نزدیک به 50هزار دلار از راه فروش باد معده اش پول درآورده است.

استفانی ماتو که یک ستاره برنامه های واقع گرا یا ریالیتی شو است بعد از کسب شهرت رو به انجام کاری غیر عادی آورده است. این خانم ۳۱ ساله در شبکه های اجتماعی باد معده خود را در داخل شیشه به مشتریان خود می فروشد!

بله درست خواندید، استفانی ماتو Stephanie Matto باد خارج شده از معده خود را در داخل شیشه می فروشد و پول خوبی به جیب زده است!

استفانی ماتو کیست؟

خانم استفانی ماتو متولد ۱۹۹۰ اهل شهر دربی، از ایالت کنتیکت کشور آمریکا است که با برنامه های ریالیتی شو ۹۰ day fiance مشهور شده است.

او باد نفخ خود را در یک ظرف شیشه ای پر می کند، روی آن را می بندد و سپس بسته را به قیمت ۱۰۰۰ دلار برای هر یک از مشتریانش می فرستد.

استفانی ماتو چگونه محصول خود را آماده می کند؟

خانم ماتو در یک مصاحبه توضیح داده که چگونه بدن خود را برای تولید گاز آماده می کند! او می گوید: برای صبحانه مقداری لوبیا (آه، میوه جادویی)، یک کلوچه پروتئینی، تخم مرغ آب پز، یک شیک پروتئینی و مقداری ماست می خورم.

ظاهرا همه این مواد در معده او ترکیب می شوند تا نه تنها نفخ زیادی ایجاد کنند، بلکه بوی تند مناسبی نیز ایجاد کند.

خلاقیت در فروش محصول باد معده استفانی ماتو

اما استفانی ماتو اخیرا شروع به اضافه کردن یک عنصر کوچک اما خوب به محصول (باد معده) خود کرده است. او در مصاحبه با سایت بازفید می گوید: “من دوست دارم کمی گلبرگ به محصولم اضافه کنم. احساس می‌کنم آن‌ رایحه ( منظورش بوی باد معده اش است) را حفظ می کند و ماندگاری بیشتری پیدا می کند. در نهایت وقتی کار آماده سازی شیشه‌ باد معده ام تمام شد، یک یادداشت شخصی برای مشتری می گذارم.”

در یک هفته چقدر از این راه کسب درآمد داشته است؟

خانم استفانی ماتو گفته که فقط در یک هفته نزدیک به ۵۰ هزار دلار از راه فروش باد معده اش پول درآورده است. او همچنین گفته در طول سالهای گذشته پیام های بسیاری از زنان و مردان دریافت کرده که خواهان خریدن سوتین، لباس زیر، موی بدن، آب حمام و غیره او هستند!

شغل فروش باد معده از نظر استفانی ماتو

او گفته”فکر می‌کنم فروش باد معده (گوز) فوق‌العاده شغل خوب است، سرگرم‌کننده، عجیب و غریب تقریبا مانند یک کالای جدید برای فروش است!” به گفته استفانی او در روز با پیام های بسیار زیادی برای خرید باد معده او مواجه می شود و سعی دارد که به همه مشتریان رسیدگی کند.

فروش دیجیتالی باد معده

اما بعد از بروز مشکلات سلامتی برای استفانی ماتو که راهی بیمارستان شد او از فروش محصولات معده ای خود دست نکشیده و به صورت آثار دیجیتالی و با استفاده از بلاکچین و NFT همچنان به خریداران خدمت رسانی می کند!

استفانی ماتو در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام استفانی ماتو به آدرس instagram.com/stepankamatto بیش از ۲۸۰ هزار دنبال کننده دارد.

بازنشستگی استفانی ماتو بعد از بستری شدن در بیمارستان

استفانی ماتو stephanie matto ستاره سابق برنامه های واقعیت گرا یا ریالیتی شو که از باد معده زدن در شیشه ۲۰۰۰۰۰ دلار درآمد داشت، پس از اینکه به دلیل فشار بیش از حد به خود برای پر کردن شیشه ها با باد معده خود حالش بد و در بیمارستان بستری شد، بازنشستگی خود را اعلام کرد.

 

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه عجایب


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تصویری از بچه روح بازیگوش در یک خانه !