قابلیت جدید یوتیوب تماشای بخش‌های جذاب ویدئو را آسان‌تر می‌کند


قابلیت جدید یوتیوب تماشای بخش‌های جذاب ویدئو را آسان‌تر می‌کند

به‌روزرسانی جدید یوتیوب بخش‌هایی از ویدئو که دفعات زیادی بازپخش شده‌اند، برجسته می‌کند تا کاربران راحت‌تر بتوانند آن‌ها را تماشا کنند.

یوتیوب اکنون بخش‌هایی از ویدئوها که بیشتر بازپخش شده‌اند، در نسخه‌ی وب و تلفن‌همراه خود هایلایت می‌کند. این ویژگی قبلاً به‌صورت آزمایشی برای مشترکان YouTube Premium دردسترس بود؛ اما امروز برای همه کاربران منتشر می‌شود.

به‌گزارش ورج، اکنون می‌توان به‌راحتی متوجه شد کاربران به کدام بخش‌های ویدئو بیشتر توجه نشان می‌دهند. برای این کار، تنها کافی است به گراف بالای نوار پیشرفت قرمز یوتیوب توجه کنید. هر کجای نمودار بالاتر از بخش‌های دیگر باشد، نشان‌دهنده‌ی این است که بیشتر بازپخش شده است؛ درنتیجه، می‌توان آن قسمت را انتخاب و تماشا کرد.

با اینکه ویژگی جدید یوتیوب ساده به‌نظر می‌رسد، بسیار کاربردی است. اکنون کاربران می‌توانند به‌راحتی و با سرعت زیاد به بخش‌هایی از ویدئو دسترسی داشته باشند که برایشان ارزشمند است. همچنین، می‌توان قابلیت مذکور را به‌عنوان ابزاری جدیدی برای تولیدکنندگان محتوا دانست که می‌تواند به آن‌ها نشان دهد بینندگان به کدام بخش توجه بیشتری نشان داده‌اند.

شرکت مذکور این ویژگی را به‌عنوان بخشی از بسته‌ی به‌روزرسانی‌های جدید خود معرفی کرده است که فیلم‌های طولانی‌تر را به بخش‌های قابل مدیریت و دسترس‌تری تقسیم می‌کند.

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری

اپل کار روی دوربین زیر نمایشگر را متوقف و بر فیس آیدی تمرکز کرده است